Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A páromnak tudnia kell,hogy...

A páromnak tudnia kell,hogy pszichológushoz fogok járni?

Figyelt kérdés
A héten kezdem az első beszélgetést, a párom nem igazán hisz ezekben azthiszem. Szeretném elmondani neki de előre tudom,hogy véleményezni fogja és nem pozitív értelemben. Szerintem van min dolgoznom, két öngyilkosság volt a közvetlen családomban egyik gyermekkoromban másik már fiatal felnőtként. Nem tudom sérültem-e, de ideje megismernem önmagam mielőtt gyermeket vállalok, és édesanya leszek. Ti elmondtátok otthon?

2023. jan. 25. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Depressziósnak erzed magad vagy csak ugy?

Nem mindegy!

2023. jan. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vannak hangulatingadozásaim de nem mondanám,hogy depressziós vagyok. Inkább csak önbizalomhiányos és kevés önismerettel rendelkező személy vagyok, nem igazán ismerem az értékeimet és úgy érzem csak erős mentális egyezséggel tudnék belevágni az anyaságba is.
2023. jan. 25. 15:24
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Nem "kell", de miért vagy párkapcsolatban valakivel, akinek ilyen dolgokat nem lehet elmondani? Egy olyan embernek szeretnél gyereket szülni, akivel nem mersz őszintén, bármiről beszélni? Én inkább ezt gondolnám át a helyedben.
2023. jan. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
At kene gondolni a parvalasztast. Nem biztos, hogy jo otlet valakivel gyereket tervezni, akivel keptelen vagy egy ilyen dologrol beszelgetni.
2023. jan. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én elmondanám, sőt örülnék, ha a partnerem megosztana velem ilyen információkat.


20/F

2023. jan. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!