Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit jelent ha így érzek...

Mit jelent ha így érzek mostanság?

Figyelt kérdés
Egy ideje semmit nem érzek valódinak. Bármilyen boldog pillanatot átélek olyan mintha meg sem történt volna. Valószínű azért van mert miközben zajlanak ezek a pillanatok folyamatosan a rossz pillanatokon jár az eszem és folyamatos félelmet érzek hogy vissza fogok csúszni egy olyan mély állapotba amilyenben fél éve voltam. Úgy érzem hogy mialatt ettől féltem valójában pontosan ez történt. Visszacsúsztam. Folyamatos halálvágyat érzek. Nem érzem magam valódinak, mintha az életemet és a történéseket nem a szememmel nézném hanem valahonnan sokkal beljebbről. Onnan belülről pedig ki akarok szabadulni, néha legszívesebben még a bőrömet is letépném. Az utóbbi időben csak azokat a pillanatokat érzem valódinak amelyekben borzasztó fájdalmat érzek összekuporodva, levegőért kapkodva sírás közben.

2023. jan. 28. 17:50
 1/1 anonim válasza:
52%

Kedvés Kérdező!

Nagyon valószínű, hogy pszichés problémában szenvedsz, én azt javaslom keress fel egy pszichológust, és probált ki gyógynövényeket melyek segíthetnek pl: orbáncfű depresszióra, citromfű szorongásra. Depressziótvagy bármi mást szervi gondok is okozhatnak, keresd fel a háziorvosod, vérvételre fog elküldeni ott kiderül, hogy milyen szervi ok áll az állapodot mögött, ha azonban mentális gondokkal küzdesz az kemény dió lesz. Azt javaslom probálj minden erőddel uralkodni magadon, mozogj, mert azzal dopamint szabadítasz fel, ráadásul önbizalmat növelsz, egyél tudatosan, aludj eleget, de ne túl sokat, rendszerezz, pici célokat tűzz ki magad elé ami elérhető, állítsd fel egy hosszu és rövidtávú terveidet, céljaidat, tervezd meg az ide elvezető utat, relaxálj, meditálj, de ne hanyagold a szociális környezetet sem, kellenek azok az ingerek. Lényeg, hogy bármennyire azt érzed, hogy akkora a teher, hogy meg se bírsz mozdulni, ki kell lépned, legalább egyet.

2023. jan. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!