Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A hangulatingadozásom mikor...

A hangulatingadozásom mikor tűnik el?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok, de akár 1 másodperc alatt úgy meg tud változni a kedvem, hogy brutális.

Érzem ennek a hatását miközben gépezek. És ezért zavar. Csakhogy kicsit érezzétek. Mikor jó kedvet érez a hangulatom, akkor 30 ölésem van, ha rosszat, akkor 15.

Tudom játék játék, az életem se a legjobb, de nwm tudom mit tenni.

Ezt nem tudnám kezelni vagx valami?

Kontrollálni meg nem tudom. Olyankor minden szürkébb, csak aludnék, és igazából alszok is



2023. jan. 29. 22:13
 1/3 A kérdező kommentje:
Összeszedetlen, meg elég rossz a fogalmazás, de most rögtönöztem, bocsi.
2023. jan. 29. 22:13
 2/3 anonim ***** válasza:
Tanulj meg uralkodni magadon. Hiszti.
2023. jan. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hagyd abba az elhülyítő játékot. Az agyad rámegy, ezt bonyolult lenne most leírni végig, hogy milyen elváltozásokat okoz (az összes hormont le kellene írnom, az agyi kapcsolatokat, a homloklebeny fejlődését, stb). Inkább mozogj, élj egészségesen, kirándulj a természetbe, kertészkedj, végezz házimunkát, ne adj'Isten, tanulhatnál is. A számítógépes játék pont olyan káros, mint az alkohol, ugyanazokat az agyi idegpályákat ingerli és egyben teszi tönkre.
2023. jan. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!