Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi ez a hangulatingadozás...

Mi ez a hangulatingadozás nálam? 16/f

Figyelt kérdés

Lehangolt vagyok, semmi kedvem semmihez, inkább csak aludnék. Fekszek az ágyban, és hirtelen olyan boldog leszel, hogy mindent akarok csinálni egyszerre. Ugyanez fordítva, hirtelen megint megölném magam legszívsebben:)

Ez mi? Ezt a hirtelen változást nem bírom, olyan mintha ketten lennénk magambanxd


Voltak szar idők, dugig vagyok traumákkal. Szinte folyamatosan szorongok valamin.

A telefon mikor rezgőre van állítva és hívják az rohamot vált ki bennem. Elkezd a szívem verni, felmegy az adrenalinom és félek. Ennek tudom is az okát, de ez örökre ilyen lesz? Mert nem annyira jó, főleg suliban



2023. jan. 7. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
A korral jár.Nem tudtok magatokkal mit kezdeni .
2023. jan. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Velem is ez van, én is fiú vagyok, 16 éves. Majd változik.
2023. jan. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

A hangulatingadozás nálam is megvan.

Nálam a sok zenehallgatás és a jó, támogató, elfogadó baráti társaság segített. A zenehallgatástól amikor mélyebben voltam könnyebb volt újra jókedvűnek lenni (vagy néha elég volt csak annak mutatkozni). A baráti társaság meg sokat tud segíteni, ha tudtok délután messengeren beszélgetni, ha suliban felvidítanak ha látják hogy éppen mély ponton vagy.

Esetleg ha úgy érzed, hogy túl sok a traumád és felemészt, akkor keress fel egy pszichológust, hátha tud segíteni. Van több olyan ismerősöm is, akit elég mély pontról hozott fel és még most is jár kisebb-nagyobb kihagyásokkal időnként.

Remélem tudtam segíteni, de egyébként, ha szeretnél valakivel beszélgetni, írj rám, hátha tudok segíteni, vagy ha csak kell valaki aki meghallgat és valamennyire átérzi a helyzeted😊

2023. jan. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A 3. vagyok, az lemaradt, hogy amúgy én is 16 vagyok, csak én lány🙃
2023. jan. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Keress egy dokit ha tudsz, vagy szólj a szüleidnek.

De jó látni, hogy sokan megyünk ugyanazon keresztül :) vagyis nem jó, de örülök hogy nem vagyok egyedül.

16/L


Amúgy a traumáid kéne feldolgoznod hogy elmúljon ez a cucc, aztán relaxálni annyit amennyit tudsz.

Akit érdekelnek ilyen relaxos cuccok rámírhatnak:)

2023. febr. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!