Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy viselnéd, ha gondnokság...

Hogy viselnéd, ha gondnokság alá helyeznének?

Figyelt kérdés
Elfogadnád? Beletörődnél? Vagy megőrülnél, hogy más dönt helyetted és jogilag gyereknek számítasz? Hogy viselne téged? Kíváncsi vagyok.

2023. jan. 30. 20:01
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Ok nélkül nem helyeznek gondnokság alá. Ha minden rendben velem akkor nem. Ha meg tudom hogy bajom van és úgy akkor meg biztos oka lenne és hosszútávon biztos jobb nekem is.
2023. jan. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Valoszinuleg akkor ez mar nem erdekelne, mert nem tudnek realisan gondolkozni rola.
2023. jan. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ez nem feltétlenül van így, második. Engem például cselekvőképességet részlegesen korlátozó gondnokság alá helyezték, mégis felfogom, hogy ez mivel jár.
2023. jan. 30. 22:59
 4/10 anonim ***** válasza:
Én túl vagyok egy ilyen peren, borzalmas volt, úgyhogy elég rosszul érezném magamat, ha ezt megtennék velem. Szerencsére erre nem került sor.
2023. jan. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Harmadik!


Gondnokság alá szerették volna téged helyezni? Ha igen, miért? Én is utálom a gondnokságot, már háromszor kértem felülvizsgálatot, de egyszer sem szüntették meg. :(

2023. jan. 31. 19:04
 6/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem harmadik, negyedik.
2023. jan. 31. 19:05
 7/10 anonim ***** válasza:
45%
Igen, azt akarták, mivel édesanyám halála után nagyon rosszul voltam.
2023. jan. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

És csak röviden leírnád, hogy hogyan úsztad meg, hogy ne kerülj gondnokság alá!? Gondolom, megvizsgált egy igazságügyi elmeorvos-szakértő, ahogy engem is. Ott hogy tudtad elérni, hogy ne gondolja úgy, hogy szükséged van gondnokra?


(Egyébként részvétem az édesanyád miatt.)

2023. jan. 31. 19:10
 9/10 anonim ***** válasza:
Mivel indokolták a gondnokság alá helyezésedet, kérdező?
2023. jan. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mire szakértőhöz kerültem, addigra sokat javult az állapotom. Elkezdtem dolgozni is, az segített elterelni a gondolataimat. A legtöbbet pedig Isten segített, még ha eleinte inkább a háttérből is.
2023. jan. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!