Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetek ebben az ügyben?

Mit tehetek ebben az ügyben?

Figyelt kérdés
Nem bírtam elviselni a nagyfokú szorongást és tegnap és tegnapelőtt nagy mennyiségű Helex SR vettem be... Addig jó volt minden, de már megy ki a hatása. Nagyon szeretném még azt a kellemes állapotot érezni. Már csak kevés van otthon. Ügyeleten írnak Frontint ha azt mondom hogy elvesztettem?
2023. febr. 2. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:
34%

Rossz megoldás, te is tudod. Nem lehet gyógyszeren élni.

Menj sportolni inkább, fuss 30-40 percet, és termel egy csomó endorfint.

2023. febr. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne hazudozz az sose vezet jóra. Mondd el háziorvosnak, hogy szorongsz, rövid távra fel fog írni vmit.

Magán pszichiáter is ír ki gyógyszert.

Ne csússz bele a nyugtató függőség csapdájába, mert secperc alatt bele lehet esni, viszont kijönni brutál nehéz, hosszú, és fájdalmas.

Millió + 1 módszer van a szorongás csökkentésére, nem csak a nyugtató bekapkodás. Érdemes ezekbe időt és energiát feccölni, dúsan megéri.

A nyugtatók egy látszólag könnyebb, valójában sokkal nehezebb út.

2023. febr. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!