Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kiégés 27 évesen?

Kiégés 27 évesen?

Figyelt kérdés

Rövidebb ideje tapasztalom magamon, hogy olyan lettem mint azok az emberek akiktől konkrétan gyomoridegem volt. Az a fajta aki rideg, távolságtartó, “felsőbbrendű”, és félelmetes, legalábbis számomra azok ezek az emberek, teljesen begörcsölök ha ilyen emberrel közvetlen kapcsolatba kell lépnem, még a beszéd sem megy úgy, mint kellene, egyszerűen nem tudom kimondani azokat a szavakat amikre gondolok, úgy ahogy akarom. Az a baj a jelenlegi felettesem ilyen ember, nem találkozom vele sokat, de amikor igen, teljesen fojtva érzem magam. Nem beszélve arról, mikor valamiért “elővesz”.

Egy ideje közönyös vagyok például a zenék iránt, nem igazán ismerkedem, férfi létemre nem kezdeményezek. Magányosnak érzem magam, és megkeseredettnek. Előítéletes vagyok annak ellenére, hogy alapvetően egy jószándékú ember vagyok. Sajnos senki nincs akinek minderről beszélhetnék. A környezetem, a kollégáim sajnos buták és megbízhatatlanok. A családom el van, ha elkezdem mondani ami bánt azt mondják, hogy “innen van a fizetésem” meg hogy “neked eddig egy munkahely sem felelt meg” ( de igen, volt 1 ).

Nem vagyok az a vitatkozós fajta, inkább próbálom megérteni és elfogadni a másik ember nézőpontját. De ez a helyzet azt tanítja hogy legyek önző, gonosz, “sebezhetetlen” amiben én nem érzem jól magam, és néha már azon gondolkozom, hogy mennyire utálom magam, mennyire szar ember lehetek, hogy folyamatosan ezt kapom, miközben próbálok mindenkivel kedves és normális lenni.



2023. febr. 18. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Javaslom a pszichológust, akinek talán bővebben tudsz mesélni ennek a gyökeréről, és találtok egy olyan megoldást, ami működik számodra. :)
2023. febr. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
29%
Olyan ember leszel, amilyenné válni szeretnél. A Biblia nem arra ösztönöz, hogy keményítsd meg a szíved, hanem arra, hogy hússzíved legyen: erős, kitartó, rugalmas, érző.
2023. febr. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
64%
Egy mérgező munkahelyen lehetsz. Érdemes lenne pszichológushoz menned, de nem csak a kiégés, hanem személyisgéfejlődés érdekében.
2023. febr. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!