Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Feszült vagyok amikor fúj a...

Feszült vagyok amikor fúj a szél. Mit lehet ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés
Most is borzasztó módon fúj a szél, és van bennem egy belső feszültség. Nyugtalan vagyok, ideges, kissé talán levert. Alapból olyan vagyok hogy pörög valamin mindig az agyam, és ilyenkor azt érzem, mintha túlpörögne, több dolgon akarok gondolkodni egyszerre. Mit lehet szedni erre? (Frontin van itthon régről de ahhoz nem akarok nyúlni :D )
2023. febr. 19. 14:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Pihenni kell, lazítani, figyelemet elterelni. Kár volna emiatt drogokat szedni, aztán meg jól rájuk szokni. Amúgy a légnyomás b@szt@tja az idegrendszert, én is megérzek minden szelet, esőt, hidegfrontot.

Legrosszabb esetben igyál vmi alkoholos italt, az is ellazít.

2023. febr. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nospa és algopirin bevált nekem. Kamilla tea is jó és pihenni. Most is fúj , nagyon nm szeretem.
2023. febr. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!