Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A halálvágyat mivel lehet...

A halálvágyat mivel lehet csillapítani?

Figyelt kérdés
Még mielőtt valaki a terápiával jönne... tavaly fél éven keresztül jártam terápiára heti egyszer. Ahogy telt az idő egyre csak nyomorultabban éreztem magam, és utólag már nagyon bánom, hogy belevágtam. Egy alkalom 20ezer Ft-ba került, lehet számolni... nem akarom újra elkezdeni. Meg szerintem egy terapeutának nem érdeme, hogy segítsen. Neki addig leszel jó, amíg hordod hozzá a pénzed.
2023. febr. 19. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mitől alakult ez ki nálad?

2023. febr. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Gyerekkori traumák (elhanyagolás, fizikai és érzelmi bántalmazás)

Rossz párkapcsolatok

Evészavar

Depresszió

2023. febr. 19. 14:46
 3/4 anonim ***** válasza:
49%
Félve nyitottam meg a kérdést, mert tudtam, hogy lesz egy ilyen aberrált féreg mint a 3as. Sajnálom, hogy vannak emberek, akikbe minimális empátia sem szorult. Hogy írhatsz ilyet egy embertársadnak?
2023. febr. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
mi a baj 3as? :D kérdésedre válaszolva. Én is küzdök gondokkal, bár nem ilyenekkel mint te. Engem 1 éve kínoznak a mellkasi fájdalmaim, rengeteg orvos és minden leletem negatív. Tudom írtad, hogy nem akarsz terápiára és egyebekre járni de én bátran ajánlanám a Pszchiológusokat. Megértem, hogy nehéz helyzeten mész keresztül de próbáld meg lefoglalni magad, keress hobbit amit szívesen csinálsz és szereted csinálni, tölts kint időt a természetbe, találd fel magad és ne gondolj ilyen dolgokra és sokkal jobban fogod érezni magad. Az élet tele van szépséggel és boldogsággal csak meg kell keresned ezeket és hinned abban, hogy minden jóra fog fordulni. Próbálj megnyílni emberek felé és vedd magad körbe olyanokkal akik rád pozitív hatással vannak, sosem árt egy jó barát. Én hiszek benne, hogy sikerülni fog neked és boldog életed lesz. Sok sikert kívánok neked és 1-es voltam! :)
2023. febr. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!