Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan akit a hite segített...

Van olyan akit a hite segített ki a pánikbetegségből? ( Istenbe vetett hitre gondolok)

Figyelt kérdés
2023. febr. 23. 11:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Biztos van. De ebben a témában is célravezetőbb ha megérti az ember, hogy mi történik reálisan nézve. A pánik nem valami misztikus, külső dolog, se nem isteni büntetés, amit csak sok imádkozás után fog levenni rólad Jézus.

A pánikbetegség az idegrendszer feszült állapotát jelzi. Tulajdonképpen szorongás, ami ilyen rohamok formájában sül ki időnként. Meg kell oldani a szorongást okozó helyzetet, + relaxálni, sportolni, jógázni, pihenni, és ha megnyugszik az idegrendszer, a pánik is elmúlik.

2023. febr. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Engem igen, pedig nem vagyok az az igazi templomba járós hívő.

De megvan a magam sajátos hite és azt vettem észre, hogy a szükséges helyzetekben mindig erőt adott. Olyasfajta erőt és megnyugvást, lelkesedést semmi más nem tudott adni. Ez nagyon érdekes dolog. Voltak kedvenc bibliai idézeteim, amiket mindig mondogattam magamnak, mikor pánikoltam, szorongtam, ezek segítettek ki, de úgy, hogy újra és újra szóról szóra értelmeztem őket. Végül valahogy tényleg átformált.

Pedig nagyon súlyos pánikbeteg voltam, évekig még kiérővel sem tudtam menni sehova. Aztán az akaratom és hitem kisegített belőle. Most már bárhová elmegyek egyedül es egyáltalán nem szorongok miatta.

2023. febr. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy reményt adtál!!!Holnap írok.
2023. febr. 23. 21:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!