Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van aki nem sír a pszichológus...

Van aki nem sír a pszichológusnál? Furcsa, ha én még sosem sírtam?

Figyelt kérdés
Alapvetően azt gondoltam, hogy majd biztos én is sírni fogok. Nem szeretek mások előtt sírni, de nem direkt fogom vissza magam, már eleve úgy kezdtem pszichológushoz járni, hogy ha ott elsírom magam, az nem gáz, nem én leszek az első, sőt... De valahogy soha nem sírtam, pedig már több, mint egy éve járok. Nem annyira komoly problémákkal járok, de volt már, hogy megbeszéltünk vele valamit, amin én itthon korábban bőgtem, de ott nem.
2023. febr. 23. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Nekem furcsa, bár nem mindenki egyformán súlyos eset.
2023. febr. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
Nem furcsa. Sok probléma már attól kevésbé nyomasztó, hogy kimondhatod: bánt, és nem hurrognak le, nem kötnek beléd érte.
2023. febr. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én sosem tudok sírni, pszichológusnal pláne nem tudtam, nagyon ciki lett volna
2023. febr. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindig ott volt a zsepi az asztalon, de másfél év alatt sosem volt rá szükségem. Ez engem is elgondolkodtatott, hogy biztosan vannak, akik sírnak ott, nekem mégis minden alkalom inkább lelki feltöltődés volt, így a könnyek sem jöttek.

Igaz nem is volt semmilyen trauma, amit fel kellett volna dolgoznom. Szorongás miatt jártam.

2023. márc. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!