Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vajon csak nekem furcsa ez a...

Vajon csak nekem furcsa ez a pszichológus ?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam egy pszichológusnál és rendkívül furcsán viselkedett. Mondtam neki, hogy már sok pszichológusnál voltam és erre azt felelte hogy reméli ő szimpatikusabb lesz számomra. Aztán beszélgettünk egy darabig, majd megszólal: ő általában mindent megjegyez amit mondanak neki. De ebben az volt a vicces, hogy arra már nem emlékezett mit mondtam neki 2 percel azelőtt.


A másik furcsaság, pedig amikor a bejárati ajtót kellett kinyitni nem igazán találta a kulcsot és megszólal ismét, hogy mindig megszokta találni az adott kulcsot de most valamiért mégsem.


Nekem nagyon furcsa volt az illető. De az is tény, hogy még csak elsőre találkoztunk 😅



2022. aug. 20. 19:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%
Ebben mi a furcsa? Vagy neked mi furcsa benne? Úgy talán jobban meg tudnánk érteni, meg tanácsot adni
2022. aug. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
22%
Lehet neki is kéne egy pszichológus
2022. aug. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
74%
Sztem nem furcsa.
2022. aug. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom olyan, szokatlan személyisége van. Vagy lehet csak azért volt furcsa mert még ilyen típusú emberrel még nem találkoztam.
2022. aug. 20. 19:53
 5/19 anonim ***** válasza:
18%
Neked kell pszichológus, lehet inkább te vagy fura, nem?
2022. aug. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Meg kicsit olyan szokatlan volt, hogy nem talpraesett pasi, hanem kevésbé dominánsabb. Nekem volt egy olyan képzetem, hogy egy pasi belevaló meg ilyesmi, de ezekszerint lehet sokkal jobban tud segíteni egy kevésbé "agresszívabb" orvos.
2022. aug. 20. 19:57
 7/19 anonim ***** válasza:
62%

1. Nem orvos.


2. Ez legyen a legnagyobb baj vele!

2022. aug. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%
De írd már le hogy miért nem szimpatikus? Hogy írod hogy ilyen személyiséggel még sosem találkoztál, de amiket írtál eddig abból semmi sem volt kifejezetten szokatlan
2022. aug. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem írtam, hogy nem szimpatikus, csak számomra szokatlan. Ennyi!
2022. aug. 20. 20:20
 10/19 anonim ***** válasza:
82%
De mi szokatlan?
2022. aug. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!