Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek öngyilkossági...

Mit tegyek öngyilkossági gondolatokkal?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok és senkiben nem tudok megbízni engem mindenki magamra hagy vagy eldob az egész gyerekkorom egy szar volt kilátástalan az életem nincs értelme így élni sose lesz senkim és semmim és életem végéig depressziós leszek

Pszichológus picst se segít



2023. febr. 23. 22:41
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Milyen pszichológusnál voltál és hányszor? Van jó is. Nem egyedül kell feldolgoznod a gyerekkorodat, és ne állíts olyat, hogy sose lesz senkid, mert csak rajtad múlik, hogy ismerkedj, méghozzá addig, amíg a megfelelő embert meg nem találod. Elég sokan szaladgálnak körülötted ahhoz, hogy legyen bő választék.
2023. febr. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
Amikor én voltam ugyanígy akkor úgy voltam az egésszel, hogy még ha seggrészegre iszom le magamat is jobb mintha eret vágnék vagy felkötném magam. Persze nem javaslom ezt, de nekem legalább bekussolt a hülye agyam.
2023. febr. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%

Keres masik szakembert.

Esetleg szedj gyogynovenyes vackokat.

Harapj ceruzára, csinald azt ami örömöt ad. Keresd masok tarsosagat, legy nyitott, es kiegyensulyozott.

2023. febr. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%

Hasonló helyzetben vagyok én is. Persze nem az öngyilkosságra gondolok, hanem a szituációra. Nehéz tényleg, de abban biztos vagyok, hogy van belőle kiút. Sokszor én se láttam már reményt, csak a teljes káoszt.


Még kisebb koromba, mikor semmi komolyabb gondom nem volt, akkor hallottam a következőt:

“Ha valaki az öngyilkosságon gondolkodik, csak gondoljon bele, hogy mennyi olyan szenvedő ember van, aki mit megadna legalább plusz egy napért.”


Lehet, hogy totális közhely vagy éppen neked nem jelent ez semmit, de bennem valahogy nagyon megmaradt.

Jobbulást és a legjobbakat!


19/F

2023. febr. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 NTBS ***** válasza:
0%
Kergesd el magadtól.
2023. febr. 24. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudok sajnos semmi olyat mondani ami azonnal megoldaná a problémát, csak arra kérlek hogy ne add fel, hidd el szerethető vagy, próbálj nyitni a világ felé, először kis lépésekben
2023. febr. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
13%
keress sok pénzt, akkor nem lesz. mindenről az anyagiak tehetnek.
2023. febr. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
beszelj Istennel, Neki gondja van rad
2023. márc. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Ahogy leírtad az életedet,így tényleg nincs értelme,de van olyan élet, amit jó élni.Számodra is van.Az az élet kell neked, és minden embernek, ha akarjátok.Értelmes,igaz,tiszta,szeretetben levő, vagyis a mennyei ATYÁval és az ÚR JÉZUS KRISZTUSsal élt élet itt,aztán a mennyben örökké.Kell neked? Ha kell, imádkozz, beszélj az ÚR JÉZUShoz. Kérd a segítségét, kérj igaz hitet Benne, hogy vezessen Magához téged.Vele lenni a jó, igaz, szeretetben levő élet. Ha kell, tied lehet örökre. Ahogy már az enyém is.
2023. aug. 30. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!