Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lendüljek túl a sötét...

Hogyan lendüljek túl a sötét gondolataimon?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy folyamatosan önostorozó, negatív gondolatok gyötörnek. Alapvetően nincs baj az életemmel, nyilván vannak nehézségek de semmi extra amihez ne lennék már hozzászokva. A suli jól megy, van néhány barátom is illetve van egy viszonylag friss kapcsolatom is. Mégis mindennel bajom van, minden idegesít vagy elszomorít. A minap pl. a barátom elköszönt olyan fél 10 fele hogy na ő alszik, erre láttam hogy az egyik csoportba még 11kor is írogatott. Ezen valahogy annyira berágtam rá, csalódott vagyok hogy kb lepasszolt, pedig tudom hogy ezt nem kellene így túlreagálnom mert semmi nagy dolog nincs benne. Egy csomó ilyen szintű dolog van mostanában amin kialadok pedig totál gyerekes dolog szerintem. Persze ezt csak mind magamban, nem csapok nagy hisztit vagy ilyesmi. A másik hogy borzalmas hangulatingazozásaim vannak. Az egyik percben sírni tudnék, aztán feszült leszek, újabb 2 óra múlva meg tökre vidám. Ez lassan 2 hete így megy, de régebben is voltak ilyen életszakaszaim csak egy vagy 2 hónap után elmúltak vagy legalábbis jobb lett a helyzet. Mit csináljak hogy ne tegyem tönkre magam meg a kapcsolatomat is a sötét gondolataimmal? Hogyan múlasszam el őket? Folyton csak jönnek és ettől még inkább utálom magam, szóval bármiz kipróbálok ami segíthet

2023. febr. 27. 23:55
 1/3 anonim válasza:
32%
Teljesen jogosan akadtál ki a barátodra.
2023. febr. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnálom, biztosan nehéz most ez a helyzet neked.

Mikre gondolsz ilyenkor?

Párkapcsolatokkal kapcsolatban tudok videót, ha szeretnéd, hogy hogyan ne rontsd már el az elején. A nőnél voltam önismereti csoportban, kezdőlökésen, amikor nekem is voltak hülye gondolataim. Azóta nézem, olyan nekem, mint másnak a Biblia. 🤣

2023. febr. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát, ez elég siralmas. Volt egy ilyen barátnőm, mindenből képes volt kiértelmezni valami olyant, ami rá nézve negatív volt. Ha azt javasoltam, menjünk holnap moziba, van egy elég nagy hírveréssel érkező film, akkor is azt vettem észre 10 perc múlva, hogy szótlanul, fejét lehorgasztva vánszorog mellettem. Most meg mi van? kérdeztem. Hát, ezek szerint én olyan unalmas vagyok, hogy kell a mozi élménye ahhoz, hogy elviseld a társaságomat, válaszolta ő. És ilyenből volt egy átlag napon vagy negyven. Hamar meguntam, bár nagyon szerelmes voltam. :D
2023. febr. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!