Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kapkodom a levegőt és a...

ArmyStorm kérdése:

Kapkodom a levegőt és a semmiből jön rám a sírás. Miért?

Figyelt kérdés

Egyik este pár rossz dolog kavargott a fejemben (amik megtörténtek velem, vagy félek, hogy meg fognak történni) a semmiből és hirtelen elkezdtem kapkodni a levegőt, egyszerűen nem tudtam rendesen levegőt venni. Úgy éreztem, hogy meg fogok fulladni és közben kitört belőlem a zokogás és nem tudtam abbahagyni. Végig pörögtek a fejemben azok a rossz dolgok és érzések, amit gyötörnek és elviselhetetlen lelki fájdalom és félelem tört rám.

Miért történik ez? Nem ez volt az első, hogy efféle "rohamom" volt. Lehetséges, hogy pánikrohamok voltak?



2023. márc. 4. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Pánikbeteg lehetsz, és ezt kezelni kell, - fordulj szakorvoshoz!
2023. márc. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
Pánikroham. Nekem is azzal kezdődött. Egyszer csak a semmiből erős szívdobogás tört rám és zsibbadt a karom. Mondtam anyámnak hogy érintse meg a mellkasom. Ő is érezte a szív dobogást és siettünk a sürgősségire. Mert azt hittem hogy szív infarktusom van. Ott mondta az orvos hogy szó sincs róla. És csak egy magnézium injekciót adott. Aztán megint jött ez a pánikroham, néhány nappal utána. Zsibbadt a szám, nehezen kaptam levegőt, zsibbadt még a mellem is! Egy idő múlva jöttek rá csak, hogy pszichiáterre van szükségem.
2023. márc. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Velem is ilyen volt nemrég.
2023. márc. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!