Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elvesztettem a munkámat, mert...

Elvesztettem a munkámat, mert borzasztó sokat fáj a fejem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Gyerekkorom óta fejfájós vagyok, de az utóbbi években nagyon megsűrűsödött. Több munkahelyről elbocsátottak, mert hogy nem vagyok terhelhető. Voltam kivizsgálásokon, semmit nem találtak így lehet valami lelki, mentális bajom lehet. Rettentően szokott fájni, feszít, szemeim égnek, sokszor hányok is. Fájdalomcsillapítok se mindig hatnak. Nagyon szarul vagyok mentálisan, mert se munkám, se pénzem, se szociális életem. Heti 4 alkalommal is szokott fájni a fejem. Nem merek már új munkahelyre jelentkezni, mert onnan is csak elbocsájtanának. Ha migrénnel dolgozom akkor elrontok dolgokat. Nagyon el vagyok keseredve. Nem tudom mit csinálhak! Sok dolgot kipróbáltam már, próbálok egészségesen étkezni, de csak lefogyok, így is nagyon sovány vagyok. :( :( :(
2023. márc. 6. 14:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%
Mennyit iszol egy nap?
2023. márc. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
61%
Magad is tisztában vagy vele, hogy mentálisan rosszul vagy. Csak megerősíteni tudlak, 8 év fejfájást oldott meg egy pszichoterápia nálam. A fogyás is egy tünete. Ezzel kellene kezdeni valamit.
2023. márc. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
65%
Te is tudod hogy nincs semmi szervi bajod így csak a mentális probléma játszik, és ezt te is nagyon jól tudod. Kezdj el ez ellen tenni ha akarsz állást és nem akarod hogy onnan is elküldjenek. Szépen elmész egy szakorvoshoz TB-re is lehet menni bezsélj erről a háziorvosodnak kezdésként hogy ajánljon valakit tehát legyen elkezdve a dolog, és keress olyan munkát amit végezhetsz így is mert nem jár nagy felelősséggel stb... léteznek ilyen munkahelyek, nyilván minimálbérért, de a semminél több és addig ameddig nem oldódik meg a probléma addig jó, aztán ha megoldódott akkor keresel rendes munkát.
2023. márc. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
1-es! Nem fogyasztok alkoholt. Utálom, mivel a migrénemet sokkal jobban felerősíti. :(
2023. márc. 6. 15:11
 5/15 A kérdező kommentje:
Egyik munkahelyemen meggyanúsították, hogy drogozom, mert néha bedagad a szemem, ha fejfájással ébredek. Nagyon kellemetlen volt.
2023. márc. 6. 15:13
 6/15 A kérdező kommentje:
Voltam TB-s pszichiáternél. Gyógyszert kaptam, ami segített a hangulatomon, de a fejem tovább is fájt és sok rossz mellékhatása volt a gyógyszereknek :(
2023. márc. 6. 15:14
 7/15 anonim ***** válasza:
47%
Hát akkor menj vissza és mondd el!
2023. márc. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%
Az 1-es vízre gondolt, mert sokszor állítják a kevés folyadék a fejfájás oka.
2023. márc. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Ivás alatt az egyes szerintem vízre gondolt. Sportolsz, alszol eleget?
2023. márc. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Sok vizet iszok, erre figyelek. Segít is néha, de néha nem. Többet sportolnék, ha nem fájna ennyit a fejem, mert mozgásra bedurvul a fájdalom :( Volt, hogy futás után annyira sajgott a fejem, hogy belehánytam az első bokorba az utcán. :(
2023. márc. 6. 15:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!