Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szeretnek valahogy a viselkede...

Szeretnek valahogy a viselkedesemen valtoztatni, hogy finomabb, kedvesebb, noiesebb legyek. nem tudom mi tudna ebben segiteni, a stilusomon, ugyertem a viselkedesemen szeretnek jo iranyba valtoztatni?

Figyelt kérdés
nem azt mondom hogy gaz vagyok, csak van hogy akaratlanul furan es ritkan prolin beszelek helyzetekben es helyeken ha vagyok valakikkel pl suliban, tudom hogy ez nem en vagyok es szeretnem elerni hogy onmagamkent viselkedjek es ne tunjek butanak vagy hasonlok, hogy lehet ezeket elerni hogy tudjak magamon csiszolni? talan azert kezdtem igy viselkedni hogy menonek tunjek meg ilyesmi nem is tudom miert, de nem jo irányba megy a dolog

2023. márc. 7. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Javíts a helyesírásodon. Olyan emberekkel vedd magad körül, amilyen lenni szeretnél.
2023. márc. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az ekezet nelkuli irasra gondolsz peldaul?
2023. márc. 7. 17:43
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Aligha az ékezetek hiányára hívta fel a figyelmed az első hsz, de nem ez volt a kérdés.
2023. márc. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem az első vagyok.


Nem annyira az ékezethiányokról van szó (szerintem), hanem az a baj, hogy alig van központozás a szövegedben. Nehéz, rossz és fárasztó olvasni... Egyben végigtolod a mondanivalódat.


Egy lehetőség:

Nem azt mondom, hogy gaz vagyok, csak van, hogy akaratlanul furan es ritkan prolin beszelek helyzetekben. Ha helyeken vagyok valakikkel, pl. suliban, tudom hogy ez nem en vagyok es szeretnem elerni hogy onmagamkent viselkedjek, es ne tunjek butanak vagy hasonlok. Hogy lehet ezeket elerni, hogy tudjak magamon csiszolni? Talan azert kezdtem igy viselkedni, hogy menonek tunjek meg ilyesmi, nem is tudom miert, de nem jo irányba megy a dolog.

2023. márc. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!