Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális vagyok?

Normális vagyok?

Figyelt kérdés
Úgy látom a világot hogy mi csak állatok vagyunk akik a túlélésért küzdenek és minden ember által megalkotott tárgy vagy bármi a túlélésünket szolgálja. Mondjuk ha értéktelen tárgyakról beszélünk, akkor azok élvezeti cikkek. És hogy lehetnének így érzéseim ha én is csak próbálok túlélni? Számomra semmi ember nem szàmít, nem vált ki érzéseket belőlem mert tudom ő is csak egy földi halandó aki a túlélésért küzd. Semmi nem hat már rám, csak élem a mindennapjaimat a jelen pillanatban.. nem tudom ez normális -e.

2023. márc. 14. 03:15
 1/7 anonim válasza:
58%
Történt veled valami meghatározó az életed során?talán nem hiába gondolod így,talán oka van..
2023. márc. 14. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 NTBS ***** válasza:
100%
Szerintem igen, de egy pszichológus nem ártana.
2023. márc. 14. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Igen, teljesen reálisan látod a világot és nem képzelsz bele semmit.
2023. márc. 14. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%

Az állatok sem csak küzdenek, nem is értem az egész kérdésedet.

Ha elviszel egy kutyát sétálni, örül, felfedezi a világot, visszahozza a labdát. Élvezi, hogy él.


Most sem küzdesz, hogy kiírtad a kérdést és olvasod a válaszokat.


Smárolni, sportolni, dugni, kajálni pedig jó, szóval ezek szerint egy kutya jobban ki tudja használni az életét, mint te.

2023. márc. 14. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen,de nézesd meg magad az amúgy sem árt.
2023. márc. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Phoney ***** válasza:
100%

Még azok a kőkorszaki kultúrák sem így látják az életet, akik máról holnapra élnek a semmi közepén a semmiből (mondjuk a Kalahári-sivatagban).


Azok látják így, akiknek (átmenetileg vagy tartósan) egy sivatag a lelkiviláguk.

2023. márc. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez a kiégés.
2023. márc. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!