Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez depends személyiségzavar?

Ez depends személyiségzavar?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Fél éve le vagyok bénulva, amivel mentem is orvoshoz. Ott azt mondták pszichés és egy pszichológussal is beszéltem. Végül meglett a testi betegség, de az még mindig foglalkoztat, amiket a pszichológus írt a papíromra.

Azt írta, hogy dependens személyiségzavarom van. Utána olvastam mi is ez és egyáltalán nem érzem magamat depends személyiségzavarosnak.


A pszichológussal 1, kb. 30 perces alkalmat töltöttem.


Az emberekhez egyáltalán nem ragaszkodom. Ugyanannyiszor hívok fel másokat, mint ők engem. Bár igaz, hogy a barátokra néha szükségem van, nem ragaszkodom hozzájuk, ha csúnyán beszélnének hozzám, akkor nem lennének a barátaim.


Annyi van bennem, hogy féltékeny típus vagyok, de persze nem az a beteges. Illetve, ha lenne párom tőle is várnék féltékenységet, mert aki egyáltalán nem féltékeny, az szerintem nem is szeret, legalábbis szerintem. De persze azt a betegest nem tudnám elviselni, hogy kutat a telefonom közt, nem mehetek el egyedül sehova.

Azt nem szeretném, ha más ellenkező nemüt ajnározna, vagy flörtölne vele, esetleg több.


Szerintetek ez Depends személyiségzavar, vagy jól gondolom, hogy csak rám lett biggyesztve?



2023. márc. 15. 19:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!