Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért félek attól folyamatosan...

Miért félek attól folyamatosan,hogy valami rossz fog történni?

Figyelt kérdés

Állandóan azon idegeskedek,szorongok,hogy valamelyik szerettemnek baja lesz,emiatt nem is merek tőlük messzebb menni.De olyan szinten van ez már,hogy a mellkasom szúr.

Miért van ez nálam?


2023. márc. 15. 19:46
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam,hogy sokszor kényszeresen elképzelek valami szituációt,plusz ezzel kapcsolatban állandóan rosszat álmodok.
2023. márc. 15. 19:47
 2/3 anonim ***** válasza:
Én generalizált szorongásos szindrómásként élek meg hasonlókat. Van amikor minden ok nélkül úgy érzem, mintha baj lenne, közben meg nincs is semmi. Úgyhogy én tudom a sajátom okát, azt nem mondom ezzel, hogy akkor te is G.A.D -os vagy. Csak lehet, ha állandósul.
2023. márc. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
kontrollálni akarod a dolgokat, de nem lehet mindent. ezt el kell fogadni. ha lassan is de próbálj ehhez hozzászokni.
2023. márc. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!