Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit remélhetek attól hogy...

Mit remélhetek attól hogy pánikbetegségre xanaxot szedet velem a pszichiáter? Ettől jobb lesz bármi is, valaha is? Ez megold bármit is?

Figyelt kérdés

Nem olyan ez az egész mintha a lyukas fájó fogra fájdalomcsillapítót vennék be? A fájdalom elmúlik (egy időre) na de semmit se oldottam meg.

A pánikrohamaimnak oka van. És szedhetek én életem végéig gyógyszert de amíg az ok nem kerül fellelésre addig... szart ér az egész.

ÉS a pszichiáter összes tevékenysége enyni hogy gyógyszer gyógyszer... és kész? Nem hat már úgy (mert 1 éve szedem)? Akkor vegyek be kettőt... ennyi!!

és ha már a kettő se hat majd vegyek be hármat?? És meddig? Életem végéig?


2023. márc. 16. 09:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Keress egy másik pszichiátert, ha ebben nem bízol meg.
2023. márc. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mennyei el pszochoterapeutához pénzért majd ott kibeszélheted magad.
2023. márc. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálam ugyanez volt, csak Frontinnal.

Úgy oldottam meg, hogy csak akkor veszem be, ha érzem hogy kezdődik a rosszullét (már ismerem a testem ennyire) vagy ha tudom hogy olyan szituációba kerülhetek, ahol rosszul lehetek.

Feltünt egy idő után, hogy sokszor az a tudat is elég a roham elkerüléséhez, hogy nálam van a bogyó és bármikor bevehetem.

Mondjuk nekem annyi előnyöm van, hogy nem vagyok függő hajlamú, így nem tudtam rákapni a bogyókra.

2023. márc. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt előre nem tudhatod, hogy függő hajlamod van-e vagy nincs. Én is azt hittem, hogy nincs...aztán szembesültem vele.
2023. márc. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Enyém azt mondta a nyugtató csak tüneti kezelés antidepresszáns kell hosszútávra.Attol is függ mennyire súlyos a pánikbetegséged ha csak mondjuk havi 1-2x van rohamod,akkor elég kéne legyen a xanax.

Sajnos a legtöbb pszichiáter ilyen keress mást vagy tényleg életed végig szedheted.

2023. márc. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!