Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Scippa antidepresszáns tapaszt...

Scippa antidepresszáns tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Régebbi kérdést láttam csak ezzel kapcsolatban, gondoltam felteszek egy újat, hátha vannak más, új tapasztalatok. Én depresszióra és enyhe szorongásra kaptam. Amiket eddig olvastam elvették a kedvemet, de adok neki egy esélyt.

2023. márc. 18. 14:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
65%
Idő kell neki, amíg beáll, nekem hónapokba tellett. Elment a libidóm erős álmosságot okozott. Sajnos tényleg álmosít, emiatt este szedem, nem reggel. De még mindig kevesebb mellékhatással jár, mint más.
2023. márc. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
62%
Amúgy a libidó probléma megoldódott és határozottan enyhültek a szorongásos rohamaim.
2023. márc. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
59%
5 napig full rosszul voltam tőle, nem folytattam.
2023. márc. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
50%
Hát, ami elég nagy eséllyel jelentkezni fog az a szexuális mellékhatás (kb 50%). Ha azt megúszod, akkor olyan sok félnivalód nincsen tőle. Esetleg a szorongás átmeneti felerősödése az első néhány hétben, plusz némi hányinger.
2023. márc. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Nekem ezeket a mellékhatásokat okozta: étvágytalanság emiatt egy kis fogyás, fáradtság, sokat ásítoztam, többet izzadtam (még akkor is ha fáztam😅). Már majdnem 1 hónapja szedem még várok hátha lesz pozitív hatása is de eddig nem sok minden történt.
2023. márc. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Én ugyan már nem szedem,de leírom mi volt vele a tapasztalatom. Mellékhatás: fokozott szorongás és gyakori alvásparalízis,de ennyi. Nem volt rossz gyógyszer,de nekem gyenge volt.Viszont sok olyan embert ismerek akiknek bevált és szeretik orvosomnak is egyik kedvenc antidepresszánsa
2023. márc. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
59%
Szia. Nekem egy hete írták fel és idáig tartott mire be mertem venni az első szemet. 10mg. Pontosan 10 perccel ezelőtt kezdtem meg úgyhogy mostmár nincs visszaút. Nagyon félek de remélem most kivételesen azok között leszek akiknek segít. Te hogy vagy azóta?
2023. márc. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
47%
Nem volt véletlen hogy sokáig hezitáltam...reggel 8kor vettem be az első szemet...8:30 körül már nagyon komoly hányingerem volt...9 környékén ki is hánytam mindent...de megkönnyebbülni azóta sem sikerült mert folyamatosan hányingerem van...úgyhogy ebből a gyógyszerből biztosan nem veszek be soha többé egy szemet sem...
2023. márc. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
0%
Ugye fél szemmel kezdted?
2023. márc. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Annyival kezdtem amennyit az orvos mondott. 10mg. Most kezdek magamhoz térni de ilyen szar napom régen volt már.
2023. márc. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!