Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Baj ha a tiktok ad értelmet...

Baj ha a tiktok ad értelmet az életemnek?

Figyelt kérdés
Egész nap mást sem csinálnék csak tiktokoznék legszívesebben, a valósághoz semmi kedvem nincs, ha tehetném teljesen kizárnám.

2023. márc. 18. 18:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Tinédzser vagy majd felnősz
2023. márc. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Mit csinálsz ott pontosan?
2023. márc. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

videókat nézek

már felnőttem az a gond , már semminek nincs meg a hangulata

2023. márc. 18. 19:23
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Minden rajtad múlik, a legtöbb ember szerint gáz ha nincs célod. Ha ez zavar téged, tűzz ki valami nagy elérhetetlennek tűnő célt, hátha változni fog a hozzáállásod. Én javasolnám, hogy töröld le a tiktokot, de ez a te döntésed, csak annyit tudok javasolni, hogy keress valami elfoglaltságot, ha nem találsz semmit, segíts másokon talán(?)
2023. márc. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Depressziós lehetsz. Érdemes kivizsgálni pszichiáternél. Jobbulást!
2023. márc. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A tiktok dopamin löketet ad az agynak és ezért sovarogsz utána,mert tényleg függőség alakul ki. Tudatosan csökkentsd az időt , először fél órára menj vmerre sétálni . Aztán mindig több időt csinálj programokat offline. Írás,rajzolás ,zene hallgatás azt lehet youtube ön is akar. Mozogj! eleinte fura lesz de ahogy növelni fogod a idő mennyiséget úgy kapod vissza az életed. Volt olyan életszakaszom amikor 12-14orat neteztem sorozatoztam játszottam online,az az idő kuka soha nm jön vissza. egy beszélgetés egy jó pszichológussal biztos segítene.
2023. márc. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
2023. márc. 19. 18:05
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Húha, ez már kemény függőség Kérdező!

Nekem is ilyen volt. Felnőtt nőként azon kaptam magam, hogy inkább le sem írom az időt, hogy mennyit töltöttem a tiktokon....

Lettek ott "barátaim", akikkel sosem találkoztam a valóságban, csak liveokban és nekem ez így bőven elég volt.

Minden bajom volt, mikor a valóságba kellett visszacsöppennem és észrevettem a hatalmas nagy kontrasztot, hogy egy "antiszociális senki" vagyok.:/

2023.január elsején végleg letöröltem a tiktokot és tegnap regisztráltam újra.

Őszintén szólva ma már másképp tekintek a tiktokra, egy időrabló tevékenységnek tartom.

Szerintem jövő héten újra letörlöm magam. Egy a lényeg, ma már hidegen hagy. Hemzseg a személyiségzavaros egyénektől a felület. Nagyon torzítja a valóságot.

Haladni kell az élettel és nem elcsábulni az instant örömök felé.

2023. márc. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
60%
Fogadjunk, hogy most is tiktokozol. 🙄😜
2023. márc. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
töröltem
2023. márc. 19. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!