Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudom komolyan venni az...

Nem tudom komolyan venni az életet. Probléma?

Figyelt kérdés
Csak egyszerűen ha komolyan állok az élethez szorongani kezdek és depresszív nagyon, ha az életben mindent komolyan veszek, én nem szeretek semmit komolyan venni. Az se hat meg ha valami szörnyűséget hallok a világból.

2023. márc. 22. 14:22
 1/5 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Úgy élj, ahogy neked jól esik, ha ez másnak nem okoz problémát. Azzal nincs gond, ha nem érdekelnek a szörnyűségek.
2023. márc. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez inkább egy álcának, védekezésnek tűnik mintsem természetesen jövő leszarom mentalitásnak. Igazából nagyon is meghatnak/meghatottak a szörnyűségek, azért lettél ilyen.
2023. márc. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez igaz, viszont hogyan kaphatnám akkor vissza a régi énemet? De az sem volt jó mert gyűlöltem önmagam és nagyon szorongtam, depressziósnak éreztem magam sokáig, és szociális szorongásom az volt rendesen. Most meg semmi nem érdekel már, ebben sem érzem magam jól.
2023. márc. 22. 23:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nálam is ugyan ez a helyzet, de én valahogy nyugodtabb vagyok így. Bár sokszor van amikor előjön belőlem a régi énem és az általában nem jól végződik. Nagyon nehéz megtalálni a középutat, esetleg egy jó pszichológus segíthet.
2023. márc. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogy vagy most? Milyen az élet(ed)?
2023. jún. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!