Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valami bajom lehet ? Vagy ez...

Valami bajom lehet ? Vagy ez normális ?

Figyelt kérdés
Nagyon rátudok kattanni dolgokra , valami témára, beleásom magam teljesen ,vagy akár hetekig szinte egésznap képes vagyok ugyanazt az 1 számot hallgatni ami épp nagyon bejön. Remélem ez még nem kóros .

2023. márc. 22. 18:08
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Én adhd-s vagyok és ugyan ez van.
2023. márc. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Ha értelmes dolgokra kattansz rá, akkor szerintem nem baj.
2023. márc. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem mindig értelemes dolgokra,sajnos .
2023. márc. 22. 18:43
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hülyeség amit az 1-es ír nézd meg az adhd tüneteit.
2023. márc. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Bármire ratudok , és volt hogy emberekre is rakkantattam , már mániákus módon . Megnézem mindenképp .
2023. márc. 22. 18:47
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is adhd-m van. És nálam is ez van. Meg tetszik egy téma és akár hetekig minden nap órákon át kutatok utána és szinte pár hét alatt annyo infot összegyűjtök róla, hogy profi vagyok a dolgokba. Sokszor új hobbikat kezdek el veszek hozzá dolgokat, de miután meg veszem a dolgokat el megy a kedvem attól, hogy folytassam a dolgot.
2023. márc. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hamar megunok mindent , illetve türelmetlen vagyok nagyon . Mindent IS akarok egyszerre .
2023. márc. 22. 21:24
 8/9 anonim ***** válasza:

7


Van rá esely hogy adhd-vagy.


Nagy a várólista az orvoshoz de mehetsz magánba is csak az nem olcsó.

2023. márc. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A jó dolog a te esetedben az, hogy tudod magadról, hogy hajlamos vagy ilyesmire, ezért tudsz kérni segítséget.
2023. márc. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!