Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Teljesen kibrított a pszichoat...

Teljesen kibrított a pszichoaterapeutám. Mégis miért teszi?

Figyelt kérdés

Már négy éve járok hozzá. A mai napon olyan szinten a földbe döngölt hogy az onbecsulesemet letörte.


Eleve depresszios vagyok és szorongok amire gyógyszert szedek Már 10 éve.


Olyanokat mondott nekem a pszichoterapeuta hogy gyermeteg vagyok, lusta a végtelenségig, erkölcsi érzékem fogyatékos és hogy egy élősködőnek tart.

Nem hajlandó tovább kezelni, ő már nem tud nekem segíteni. Azt mondta nárcisztikus személyiségégzavaron van. Szidott még hogy erkölcstelen vagyok meg lusta mint a föld. És hogy nálam lejjebb Már nem nagyon lehet ember.


Mondtam neki hogy haragszok rá amiért elkuldott, és azért is csalódtam benne és haragszok rá amiket mondott rám. Szerintem én normális vagyok.


Megadta amely neves pszichoterapeuta nevét Azt keressem fel hátha tud segíteni.de ő a picsogasomat és hogy ömlik belőlem az onsajnálat Már képtelen elviselni. Ne hordjam hozzá a pénzemet és az idejét se raboljam. Menjek el mert nem bír velem semmit se csinálni.


2023. márc. 23. 20:37
 1/6 A kérdező kommentje:
29 éves férfi vagyok ezt elfelejtettem írni.
2023. márc. 23. 20:39
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

Kellemetlen dolgokat kene irnom ra... Nezd a pszichologia mint ujkori tudomany csak reszben tud bizonyos emberi problemakon segiteni. Sokan sztaroljak, hogy az majd megoldja, de nem, ez a valosag.

Amikor meg zoldfulokent elhittem a reklamot, tolem mar joval hamarabb igyekeztek megszabadulni e szakmak gyakorloi.

Amilyen problemaid vannak, olyan problemai az emberisegnek a pszichologusok elott is voltak es ezert azt is kidolgoztak, hogyan tudnak megoldani. Ez a hagyomany a nyugati vilagban feledesbe merult.

Nem minden ami regi, egyuttal elavult is. Nekem pl sokkal erhetobbe teszi az emberi cselekves mozgatorugoit, mint a pszichologia, amibol mellesleg szigorlatom is van.

2023. márc. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%
A terapeutádnak igaza van. Nem tud segíteni. A nárciknak nehéz. Ez van.
2023. márc. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2# teljesen igazad van, egyetértek veled maximálisan!


3# Ment a dislike

2023. márc. 23. 22:13
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
#4: Nulla önkritikád van. Mi kéne, hogy meglásd a szemedben a gerendát? A téged mélyen és jól ismerő terapeutád nem haragból rakott ki, hanem azért, amit elmondott: nárcisztikus zavarod van, amiből ő nem tud kikezelni. Hiába képzelsz bármi egyebet ebbe bele, mert csak ennyi az igazság és ez elég ok, hogy lezárja a terápiát.
2023. márc. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem szerintem nincs narcisztikus szemelyisegzavarom. Ez csak egy ostoba skatulya amit minden harmadik emberre rá lehet húzni.
2023. márc. 23. 22:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!