Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tényleg kivonták a rivotrilt.v...

Tényleg kivonták a rivotrilt.vagy csak hiánycikk?

Figyelt kérdés
2023. márc. 27. 12:28
A kérdező szavazást indított:
Rivotril
Hiány
13 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
Miert vonták volna ki?
2023. márc. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Honapok ota nem kapni...
2023. márc. 27. 15:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Engem inkább az érdekelne, hogy miért a "Rivotril" a másik válaszlehetőség a szavazásnál. :D És nem az mondjuk, hogy kivonták.


Amúgy nem vonták ki, tudtommal a 2 mg-os 100 darabos a legtöbb patikában még kapható is.

2023. márc. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Mar a 2 mg os 100 dbosat is elvittek. En mar korbetelefonaltam falurol falura, Budapestre, persze ha felhivsz 1000 patikat abbol ugy 10-nel van.


A 10 bol kb 3 ismerettseg miatt felreraktak nekik tobb dobozzal (mar irta egy kommentelo) es azt mondjak hogy nincs.


A maradek 7 bol 4 rogton ravagja hogy nem nincs amint kimondod hogy "Rivo-" pedig ra se nez az adatbazisra (es ketlem hogy egy egesz raktarnyi keszlet a fejeben van) - szandekosan (lasd elozo) vagy nem szandekosan csak azert mert azt hallotta hianycikk, elfoglalt nem akar ilyennel most foglalkozni.


Maradt 3 amibol mondjuk 1 megkozelitheto de mar csak 1 dobozzal van mert ahol van, oda mentek mar 90% valoszinuseggel. Szoval 1 dobozod lehet hogy lesz meg.


A masodik 1 az meg az orszag masik vegeben van, de lehet mire odaersz valaki elvitte, mert kb. elet-halal harc folyik a Rivotrilert akik szedtek.


A harmadik 1 meg azt sem tudod hol van, elerhetoseg sincs, ha van nem veszik fel, igy nem tudod hogy egyaltalan van-e.


Kozben ezt mind vegigcsinalni ugy hogy van munkahelyed meg minden, csalad, kozel idopazarlas lesz sajnos.


En szeritem iden mar ne szamits Rivotril-ra es eselyesebb, hogy Xanax lesz belole vagy valami antidepresszans melle.

2023. márc. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

De 1 bombabiztos megoldas van, mert en utanajartam. Ez nem csak M.o-n belul van. Persze itt sulyosabb mert haziorvostol kezdve urulogus felirt Rivotrilt javaslat nelkul is, ami egy nagy kerdojel szamomra mert P4-es fokozottabban ellenorzott szer mint a Xanax, es elsosorban antiepileptikum nem szorongasoldo.


Na de a megoldas. Utana neztem, es ha az orvos ir egy nagyon szepen megirt formatumu receptet, akkor kimesz Nemetorszagba.


Egy nemet lakos igazolta redditen, hogy naluk ez nem hianycikk a 2 mg 100 db-os sem.


Amint erre rakerdeztem kb 17-en leszavaztak ugy 8 percen belul, toroltem is a kerdest. Szoval ott van boven. Munchen van legkozelebb igy nagyvaros, de lehet eleg a hatarra menni es egy patikat talalni es ott is lesz.


Viszont ott EUR ban fizetsz mindent plusz utazasert meg maga a gyogyszer. Es nem hiszem hogy felirnak neked mondjuk 4 - 5 dobozzal ami esszeru lenne mert itthon hianycikk, hanem max 2-vel. Lenyeg, hogy az ottani fogyasztoi aron fizeted meg EUR ban, ami megint EUR/HUF kb. 400 is volt az elmult napokban, de volt 360 korul is talan.


Szoval ez sem a legjobb megoldas, mert kb az utazas meg minden, utlevel, igazolasok, adminisztracio, esetleg magandoki, kb. 100 000-res tetel csak 2 doboz amit itthon 280 Ft ert megvehettel volna.


Igenyelhetsz erre tamogatast itthon persze, csak nem hiszem hogy visszaadnak neked 100 000 - 280 HUF-t, mert ezzel akkor jatszani lehetne, hogy milyen arfolyam van es kozben gyujtod a penzt. Szoval ne szamits oriasi teritesekre sem.


Szoval ez sem a legjobb ut, konnyebb lenne kikoltozni Nemeto-ba vagy berelni egy lakast lehet ha mar.


Igy vagy ugy, akinek meg van Rivotrilja akar 0.5mg akar 2mg, az max ev vegeig tudja kihuzni, utana at kell allni.

2023. márc. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!