Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mellkasi fájdalom, szúrás,...

Mellkasi fájdalom, szúrás, pánikbeteg vagyok vajon?

Figyelt kérdés
Üdv na szóval, kb 2 hete szúrt a mellkasom este, ez már volt többször is de nem zavart eddig, de akkor felkeltem az ágyból és azóta nagyon szarul vagyok, szúr, izzadok minden bajom van, félek, h meghalok, h leáll a szívem, és azt is h anyukám meghal, meg körülöttem mindenki, és nem értem miért van ez, hihetetlen, eddig életvidám voltam minden okés volt, ezt is, úgy írom, h szarul vagyok, szoktam nézni a vérnyomásomat az is 120-as nem magas, de megőrülök valamikor elmúlik, de este szenvedés az egész meg valamikor az egész nap ez van, a szívem akkor nem fog leállni, és meghalni sem fogok ugye, se édesanyám, kérlek valaki tudna nekem segíteni???

2023. márc. 27. 19:12
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Na megvolt a vérvétel, de a mellkasom akkor is szúr a félelemtől, h anyukám meghal, az EKG-m jó volt, akkor ettől nem lesz bajom ugye?:)

Hétfőn megjön az eredmény a vérvételről, kiderülne ha lenne valami a szívemmel ugye? Nem akarok meghalni, baszottul félek:(

2023. márc. 31. 15:45
 12/21 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, nem rosszindulatból írom, de pszichológus kell neked, nagyon gyorsan.
2023. márc. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Igen ez lesz, akkor egészséges vagyok ugye?:)
2023. márc. 31. 16:39
 14/21 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk, majd a vérképből kiderül.
2023. márc. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Tippelni tudunk csak, amíg nincs meg az eredményed. Ha ettől jobban érzed magad, szerintem szervileg egészséges vagy, ha van is valami gond a vérképeddel, valószínűleg gyógyszert kapsz rá. De inkább mentális problémának tűnik nekem.
2023. márc. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Értem, és a pszichológus segít ebből kiszedni, csak mert vissza akarom kapni magamat, amikor még mindenen nevettem, és semmi ilyen bajom nem volt.:)

És ezt már el akarom felejteni, amúgy azért félek ennyire, h anyukám meghal, mert dohányzik 59 éves és vérnyomásos, koleszterines, és a füle is zúg több éve, és ez nagyon bánt, szokott velem úgy beszélni ahogy nem kéne, de akkor is anyukám és mellettem soha nem volt apa, mivel ő szétverte az egész családot…de nem tudom mi lehet velem, magamra sem ismerek..:(

2023. márc. 31. 18:07
 17/21 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom garantálni, hogy a pszichológus teljesen biztosan segít majd neked, de több esélyed van vele, mint nélküle. Természetes dolog tartani attól, hogy elveszted a szülődet, de nem ilyen mértékben.
2023. márc. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Rendben, próbálóm kontrollba tartani magamat, csak hát nehéz:(
2023. márc. 31. 19:10
 19/21 anonim ***** válasza:
Pszichológushoz már kb. most bejelentkezhetsz. Magánba is több hetes várólisták vannak, államiba soha nem jutsz be.
2023. márc. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

A mozgás, meg sok folyadék is segíthet azért?

A szívnek jót tesz nem?:)

2023. ápr. 1. 14:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!