Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hoggar tabletta (alvás zavarok...

Hoggar tabletta (alvás zavarokra) tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés

2023. márc. 29. 13:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Erre én is kiváncsi lennék.
2023. márc. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is:)
2023. nov. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én végül nem vettem, mert elolvastam a neten a betegtájékoztatóját, és frászt kaptam a mellékhatásoktól :(
2023. nov. 8. 20:47
 4/8 anonim ***** válasza:
Oh, pedig ez “csak” egy antihisztamin, nem egy durvább benzo tipisu nyugtato/altato. :) de amugy megértem en is mindig raparazom mellelhatasokra…:/ vegul mit szedtél helyette az alvasra? En gerodormot fogok ma kiprobalni eloszor..
2023. nov. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#4 lehet picit túlparáztam amúgy, és valójában tényleg tök ártalmatlan.

Gondoltam próbálok valahogy gyógyszermentesen aludni.


Melatonint próbáltam, de katasztrófa volt. Iszonyatos színes álmaim voltak tőle, inkább akkor már ne aludjak egyáltalán.


A valeriana nekem segít napközben kicsit kisimulni, de az alváson nem nagyon javít, az is inkább az álmodás fázist durvítja be, vagy semmit nem csinál.


A gerodormról még nem hallottam, remélem neked segíteni fog.

2023. nov. 8. 21:07
 6/8 anonim ***** válasza:

Na, ha valaki idetéved és érdekelné: tegnap bevettem egy db 40mg-os gerodormot es átaludtam az éjszakát ébredés nélkül, ami nálam nagyon nagy szó, mert kb óránként megébredek.

Szóval fsza gyogyszer, csak sajnos benzo, amire ra lehet hamar szokni…

2023. nov. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6

az elalvás gyorsan szokott menni?

"... óránként megébredek ..." - akkor tulképp mikor alszol?

nov. 22. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elalvas van h nem megy sajnos. De ha eltudok, akkor az orankent felebredes, az cs annyi h megébredek es egybol visszaalszom. De hat igen eleg szar igy is…
nov. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!