Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Frontin állásinterjú előtt?

Frontin állásinterjú előtt?

Figyelt kérdés

Szociális szorongásom van és nagyon félek az állásinterjúktól. A szorongástól fájni szokott a mellkasom, remegni szokott a hangom, nehezen tudok gondolkodni stb. Félek, hogy a stressz miatt elrontom vagy rosszul leszek.

Jó ötlet egy kevés Frontint bevenni? Meglátszik az embereken, hogy ilyet szednek?



2023. márc. 29. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Meglátszik. Ha nem szeded rendszeresen, nem tudod, hogy hogy hat rád, akkor érdemes mellőzni. Egy kis szorongás egy ilyen helyzetben normális és túlélhető.
2023. márc. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Párszor már vettem be nemrég írták fel de csak otthon alváshoz szóval nem tudom mennyire látszik. Én mondjuk csak annyit éreztem, hogy nyugodtabb, álmosabb lettem de semmi extra. De félek, hogyha látják rajtam, hogy stresszelek nem fognak felvenni, mert tényleg nagyon durván stresszelek annyira, hogy rosszul vagyok.
2023. márc. 29. 18:21
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Van, ahol előny, hogy fontos neked az állás és nem unottan bambulsz az interjúztatóra.
2023. márc. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Ne kockáztass! Különben is, előbb utóbb meg kell tanulnod, hogyan légy higgadt nyugtató nélkül is, mivel azt örökké nem szedheted.
2023. márc. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem sem érdemes, mert egy ilyen élethelyzetben ez teljesen normális. Én alapból szintén alváshoz szedek 0.5-öt, de ha valami nagy stressz ér pl 0.25 teljes funkcionálás mellett kicsit megnyugtat. De ha úgy döntesz, hogy veszel be akkor semmiképp se nagy adagot.
2023. márc. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
43%

Dehogy látják istenem, hacsak nem ilyen 4mg-ot beveszel de még azt sem.


Semmit nem fognak látni rajtad.


Én szedek 11mg Rivotrilt naponta és senki nem látja meg.


Gondolom ilyen 0.25 vagy 0.5-öt szedsz. Ez esetben 3 - 4 mg-ig nem fog csúszkálni a beszéded, afölött már lehet, de mivel frontin és nem xanax, ezért kétlem. Én 2 mg-ot szedtem, és volt hogy benyomtam 6 mg-ot és akkor szólt egy ismerősöm hogy úgy beszélek mintha be lennék bszva, de észre se vettem, de ez el is múlt 30 percen belül kb.

2023. márc. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%

Amugy alvasra ezek a csodalatos haziorvosok akik P4-es pszichotrop fokozottan ellenorzott szert irtak fel (Rivtoril) (ezert kerik el a szemelyit kivaltasnal) kemeny mennyisegekben es meg javaslat sem kellett hozza nekem hihetetlen.


Alvasra meg nem xanax kell, hanem altato. Ilyen a zolpidem, zolpiclone, esczolpiclone.


Sokkal hatasosabbak, kizarolag altatasra szant. es ugyanugy P4-es fokozott ellenorzott szer mint a Xanax, de nem fokozotabban ellenorzott mint a Rivotril.


A legjobb volt amikor a haziorvosom elkezdte, hogy a Xanaxra nem tudsz rafuggni, az nem benzodiazepine. Nagyot neztem a telefonba, erre elkezdi a Seduxen meg az.


Gondoltam oke nem neurologia a szakterulete, de azert ha mar Rivotrilt irsz fel meg Xanaxot dogivel mindenfele okra, ahhoz legalabb tudd mar mi az a gyogyszer orvoskent.


Ezert kene elkuldeni beutaloval mindenkit aki Xanaxm meg Rivotril igenye van egy pszichiaterhez aki mar ir javaslatot hogy a haziorvos felirhatja-e neki, foleg Rivotrilt ami kabitoszer torvenyesen es sokan visszaelnek vele.


Es kerlek ne rogton tagadjatok ezeket, menjetek fel a google-re mert tudom hogy hulyenek neztek meg okoskodonak de ez teny.


Ird be google-ba, semmelweis oldalak kozott van oket oktatjak gyogyszereszetin es ott ki van emelve a Rivotril P4-es kabitoszer, ugyanaz a kategoria mint az amfetamin-szarmazek methylphenidate P2-es kabitoszer.


Vagy legegyszerubb megkerdezitek a gyogyszereszt. 100% hogy ugyanezt fogja mondani.

2023. márc. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!