Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 33 évesen mit kezdjek az...

33 évesen mit kezdjek az életemmel?

Figyelt kérdés
Elszúrtam az életemet minden téren: se munkám, se pénzem, se lakásom, se családom, se párkapcsolatom, se barátaim. Nincs semmim, amiért érdemes lenne élni és már öreg vagyok, hogy változtassak a dolgokon. Minden nap az öngyilkosságon gondolkozom. Nem látok más kiutat.

2023. márc. 31. 08:03
1 2
 1/18 anonim válasza:
64%
Kérjél segítséget szakembertől.A másik amit javasolnék az a külföldi munka vállalás, nagyot fog változni az életed. Kimozdulsz a mostani állapotodból, lesz munkád pénzed.Ha nem beszélsz idegen nyelvet most kezdj el tanulni .
2023. márc. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ha itthon nem boldogulok, kint se fogok. Semmi esélyem.
2023. márc. 31. 08:23
 3/18 anonim válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem vagy öreg. Sőt elég szomorú, ha annak érzed magad. A dologkat amiket felsoroltál mind el lehet érni, csak sajnos az emberek annyira elkeserültek már, hogy nem akarnak semmit, ami érthető egyrészt, de mindig lehet tenni ellene, akkor is, ha úgy érzed már neked ennyi elég volt. Ilyenkor talán jobb, ha keresel fel szakembert, de kereshetsz munkát is, hogy el tudj indulni valahogy. Nagyon sok olyan cég van aki ad szállást, és nem kell semmilyen végzettség, és aránylag jó a fizetés is. Egyébként mindegy hány éves vagy, ha akarsz tenni ellene, akkor fogsz is, ez nem korhoz kötött.
2023. márc. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Hiába akarok tenni, ha mindenhonnan csak az elutasítást kapom. Kezdem azt érezni, hogy az egész világ ellenem van.
2023. márc. 31. 08:32
 5/18 anonim ***** válasza:
72%

"már öreg vagyok, hogy változtassak a dolgokon"

. Dehogy vagy az. A felénél nem tartasz még, de ha ebbe belelovallod magad, akkor tényleg csak az időded pocsékolod.

Gondolod át, mit szeretnél, és azt, melyiket hogyan tudnád elérni.

És nem, most még nagyon nem annak van itt az ideje, hogy külföldi munkavállalásban gondolkozz.

2023. márc. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

#4: most jelenleg csak Te vagy magad ellen.

De nézd, annyira kaptál konkrét tanácsot, amennyi konkrétumot elmondtál itt. Szóval vagy magad próbáld megoldani, vagy a közvetlen környezetedben keress valakit, aki segít.

2023. márc. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
64%
Ez nem igaz ,hogy kint se fogsz boldogulni! Sokkal több a pénz és általában az emberek is normálisabbak! Szerintem nagyon rossz közeg vehet körbe téged és ezért gondolod így. Ebből kellene kikerülnöd .
2023. márc. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
82%

Harland Sanders, a KFC alapítója 62 évesen vágott bele az étteremlánca kiépítésébe.

A problémád gyökere az a téveszme, hogy egy harminc éves embernek már valamiféle kiépült gazdasági/családi birodalmat kell kormányoznia. Felejtsd el, nincs ilyen szabály. Ha folyton azt nézed, hogy mid nincs, nem lehetsz elégedett soha.

Nem Ruandában vagyunk, vannak lehetőségek, képezd magad tovább, tanulj új dolgokat, dolgozz, ismerkedj.

2023. márc. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Phoney ***** válasza:
85%

Kb. 32 évesen kezdődik az ideális kor arra, hogy kinődd az eddigi szerencsétlenségedet, és igazi felnőtté válj. Ne rontsd el azzal, hogy előre megideologizálod a kudarcodat. Hogy elég nyitott vagy-e, vagy szakember is kéne, azt majd észreveszed.

Ha az a meggyőződésed, hogy esélytelen vagy, akkor azt bizony látni is fogják rajtad, és készséggel el is hiszik neked, hogy semmire nem vagy jó. Amíg így elutasítod magadat, addig mások is el fognak.

2023. márc. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
78%

Nem az egész világ van ellened, hanem te érzel negatívan minden és mindenki felé.


Aki ezt megszimatolja az kerül, mint a szart. Szerintem ez érthető. Javaslat: dolgozz. Aztán egyre jobb munkákat tudsz majd vállalni

2023. ápr. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!