Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mihez kezdjek az életemmel 25...

Mihez kezdjek az életemmel 25 évesen?

Figyelt kérdés
25 éves srác vagyok, van egy szakmám (asztalos) de igazán nem értek hozzá úgy, kevés benne a tapasztalatom, most így hogy 25 múltam fogalmam sincs mihez kezdhetnék, nem tudom mi lenne jó irány. Ez miatt elégge rossz lelki állapotban vagyok a bizonytalanság miatt, úgy érzem az életemet elrontottam így.. :/ más is van hasonlóan? Hogy nem találja az "útját"? Köszönöm a segítséget, válaszokat..!
2021. nov. 15. 11:12
 1/10 anonim ***** válasza:

Mi van veled jelenleg? Dolgozol egy cégnél asztalosként, csak nem nagyon megy? Vagy nem dolgozol, de szeretnél? Vagy valami mást szeretnél?


Ha mást szeretnél, képeztesd át magad! Pl. legyél fodrász, ahhoz nem kell akkora befektetés, hogy vállalkozó lehess. Vagy amit szeretsz.

2021. nov. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt megfogalmaztad már magadnak, hogy egyáltalán mi érdekelne...???

Szerintem 25évesen még nem késő egy pályamódosítás...

2021. nov. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Rengetegen vagyunk így.

Viszont ez pont olyan kérdés, amire semmit nem lehet válaszolni.

Max azt, hogy tanulj valami mást, de ezzel meg nem vagy kisegitve.

2021. nov. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%
Menj el favágónak Kanadába.
2021. nov. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ugyanez vagyok én is, csak 26 évesen, ez egyébként a generációnkban elég gyakori probléma, amit tudok tanácsolni hogy mindenképp dolgozz valamit (ha most munka nélkül vagy) akár betanított munka stb csak ne ess abba hibába hogy "beleragaszt a munkanélküliségbe".


Közben pedig tudsz gondolkozni mit szeretnél, ahhoz pedig hogy mi tudjunk segíteni/tanácsokat adni, jó lenne tudni mit csinálsz szabad idődben, van e valami konkrét hobbid.


Olyan nem létezik hogy "nincs", ha nem tudsz konkrét választ andi nézd vissza böngészési előzményeidet stb, gondolj bele mi érdekelt gyerekkorodban.


Milyen személyiségtípus vagy ? Intorvertált ? Extrovertált ?


Mennyire jók a képességeid ? Kézügyesség ? Tanulás ?


Hogy sikerült az érettségid ?


Ha végképp tanácstalan vagy, akkor tanulj nyelvet, az mindig jól jön.

2021. nov. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez generációs probléma, nem vagy egyedül.

Ha jelenleg nincs állásod, jelentkezz be allaskeresokent, a munkaugyi központban (ma már asszem nem így hívják) segítenek. Anyukám 10+ éve ott dolgozott, én általános iskolás voltam, de egyszer bevitt és megcsinaltam ilyen tesztet, az segít feltérképezni, mik a képességeid és mi az ami neked való, miben éreznéd jól magad, ez tudtommal ma is van, bejelentett allaskeresoknek ingyenes tanácsadás. A végén kijon egy lista milyen munkakorok illenének hozzád, segít kicsit szűkíteni, ötletet adni.

2021. nov. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Somogy megyeben (déli rész) lakom ahol hát nem túl jók a kilátások, tehát szinte munka sincs. Elég szegénység van itt erre. Innen ki törni úgy mond nagyon nehéz, nem sokkal jobb mint ahogy hallottam Borsod vagy, többi szegényes megye.
2021. nov. 15. 17:15
 8/10 anonim ***** válasza:

5-ös válaszban a kérdésekre ha van kedved válaszolj, ha nem akkor mivel alig tudunk rólad semmit...ezeket tudom ajánlani:


-Gyári betaníott munka ahol szállást adnak, vannak ugyanilyen külföldre közvetítő cégek, nyelvtudás nem kell, csak oda menj ahol nem kérnek előre semmit.


-Menj szerződéses katonának, ha van érettségi akkor hivatásosnak, menj rendőrnek vagy tűzoltónak (mindkettőhöz kell érettségi)


Így hirtelen ennyi jutott eszembe.

2021. nov. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez a te életed, senki nem fogja megmondani mit csinálj vele. Rád van bízva. Ha egyébként nincs bajod a szakmáddal, akkor szerezz még tapasztalatokat, az egyik legjobb és legszebb létező szakma, alkotni lehet vele.
2021. nov. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért 25 évesen kijelenteni azt, hogy elrontottam az életem, kicsit merész szerintem. Bőven előtted van minden lehetőség, ha más nem az, hogy nagyvárosba költözöl, ott azért csak több a lehetőség. Nem is muszáj a szakmádban elhelyezkedni. Ha pedig már váltottál, még akkor is van időd azon gondolkozni, hogy mit csinálnál szívesen, miért érzed úgy, hogy nem okés a mostani helyzeted.
2021. nov. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!