Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan könyv, ami segít...

Van olyan könyv, ami segít kigyógyulni a depresszióból?

Figyelt kérdés

2023. márc. 8. 22:24
 1/6 anonim válasza:
57%
Nem könyv, csak 1 oldalas írás. Olyan motiváló szavak és kifejezések vannak benne, mint: "Utolsó felszólítás!", "szolgáltatás kikapcsolása", "végrehajtó iroda"...
2023. márc. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

egyeske ha tudnád mi a depresszió ,akkor nem írnál butaságokat.

ez kb oylan mint törött lábú embernek azt írni keljen fel..

2023. márc. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
10%
2. Márpedig vagy felkel, vagy depizik, és közben elfogy a pénze.
2023. márc. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kétféle "depresszió" létezik. Az egyik egy fizikai rendellenesség. A másik pedig élethelyzetből adódik.


Ha élethelyzetből adódik, akkor az élethelyzetet kell megoldani, vagy minimum belenyugodni, addig a depresszió nem fog enyhülni. Ahogy megoldások születnek, vagy sikerül elfogadni, úgy egyre jobbá válik.


Ha szervi rendellenesség okozza a depressziót, szerintem ez a ritkább. Akkor viszont én úgy vettem észre, hogy általában nem segít semmi, csak ha megtalálják a szervi okot. Persze ezt lehet orvosi segítséggel is, de Magyarországon ebben TB-sen nem nagyon fogsz segítségre találni. Érdemes sokat olvasni.


Nekem korábban nagyon súlyos depresszióm volt, antidepresszánsokkal is próbálkoztam. Pszichológussal, könyvekkel. Semmi sem segített. Aztán egyszer olvastam valahol, hogy az omega 3 jó lehet depresszió ellen. Elkezdtem nagy dózisban szedni (ahogy a gyártó cég írta). És 3-4 hónap egyszerűen megszűnt, ami éveken át gyötört, olyan volt mint egy csoda.


Nem azt mondom, hogy az omega 3 a megoldás, hanem hogy ha valamilyen hiány vagy betegség okozza, akkor azt muszáj feltárni, hogy mi.

2023. márc. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
2023. márc. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak a saját idődet veszed el könyvekkel meg hasonló baromságokkal. Keress fel inkább egy pszichológust.
2023. márc. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!