Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egyszerűen nem akarok tovább...

Egyszerűen nem akarok tovább élni,mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fáradtnak érzem magamat és naponta összeomlok.Nem bírok ezzel a helyzettel megküzdeni,és legszívesebben véget vetnék az életemnek.Nem akarok tovább így élni.Nem tudom hova fordulhatnék segítségért.23/L

2023. ápr. 6. 09:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
Nagyjából én is így vagyok. Ha gondolod, beszélgethetünk. 24/L
2023. ápr. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
57%

Mindenképpen azt javaslom, hogy keresd fel a körzeti orvost, ezt őszintén mondd el neki, és javasoljon további teendőket.

Amíg kicsit kitisztul előtted az út, naponta fél órát, egy órát meditációt javasolnék, egy speciális módon. Ebben a videóban egy nemzetközi hírű csikung nagymester pont az ilyen érzésekre kínál megoldásként egy gyakorlatot, a szívedet nézve meditálni napi rendszerességgel.

Ez megnöveli az elméd erejét, növeli az akaraterőt, és csökkenti az ilyen érzéseket.

https://www.youtube.com/watch?v=jM958HVnIkM&list=WL&index=19

2023. ápr. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Én megpróbáltam a családhoz, barátokhoz fordulni ugyanezzel, de segítség helyett csak kiabálást kaptam. Remélem neked segíteni fognak.
2023. ápr. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Én is csak kiabálást kapok.
2023. ápr. 6. 10:20
 5/21 anonim ***** válasza:
75%

Manapság az emberek nagyon nagy része stresszes, feszült, és ez néha összeadódik, egymást is gerjesztve.

Ha nincs elég öröm, boldogság az életetekben ami ezt kompenzálná, vagy csak az átlagosnál jobban nyitottabbak, érzékenyebbek vagytok az ilyesmire, akkor komoly frusztrációt érezhettek a mindennapokban.

Muszáj tudatosan keresni a jó dolgokat, az apró örömöket is, egy szép kép, egy szép pillanat, egy kedves ember, stb.

2023. ápr. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
A boldogsàgom is elhagyott.
2023. ápr. 6. 10:42
 7/21 anonim ***** válasza:
17%
Abba kell hagyni a lélegzést.
2023. ápr. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
83%
A dagonyázás helyett - ami tudom, marha jól esik most, és ezt nem bántásból írom - próbálj örömet keresni az életedben. Van párod? Ha nem, keress aktívabban. Van aktív hobbid? Ha nincs, akkor keress. Ha már tudod, mit szerettél csinálni, de most nem csinálod, hozd vissza azt az életedbe. Ésatöbbi. Ne abban gondolkodj, hogy lehetsz holnapra boldog, abban gondolkodj, hogy lehetsz holnapra akár csak 0,001%-al boldogABB.
2023. ápr. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Engem tart valami, de néha úgy érzem csak menekülők és pillanatnyi örömöt kergetek. Ha gondolod, beszélhetnénk.
2023. ápr. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
A párom ma szakított velem:))
2023. ápr. 6. 11:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!