Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A depressziót okozhatja...

A depressziót okozhatja vitaminhiány vagy ásványianyaghiány?

Figyelt kérdés
Sosem voltam depressziós alkat. Ha volt is rosszabb időszakom, hamar túllendültem rajta. Viszont most már hónapok óta semmi nem érdekel. A lakásban is csak már akkor és azt csinálom meg amit már nagyon muszáj. Menni is csak akkor megyek valahova ha elkerülhetetlen. Már kínjában férjem takarít. Nincs semmi konkrét okom rá, de folyamatosan csak az van az eszemben, hogy legjobban annak örülnék, ha véget érne az életem. Látom férjem port törölni, és sírhatnékom van, csak arra tudok gondolni, hogy nem akarok tovább élni. Semmi változás nem történt ami az okozója lehet. Egyszerűen értelmetlennek tartom az életet. Nem az enyémet, hanem úgy komplett a létezést.
2023. ápr. 10. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:
39%
B es D vitamin, vas, cink, magnezium, folsav
2023. ápr. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
28%
persze, sőt általában valami ilyen okozza.
2023. ápr. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Akkor ezekre amiket 1-es írtál, jobban odafigyelek. Bár pezsgőtabletta formájában mindet iszom, de nem napi rendszerességgel, és felváltva.

2023. ápr. 10. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!