Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan élhetnék át eufóriát...

Hogyan élhetnék át eufóriát és boldogságot?

Figyelt kérdés

Depressziós vagyok és nagyon magam alatt vagyok már évek óta.

Kamaszkoromban is gyötört a kedélybetegségem de az elmúlt években (most 34 vagyok) teljesen magam alá gyűrt.

Járok orvoshoz, szedem a gyógyszereimet de semmi nem használ.

Az utóbbi időben már az öngyilkosság gondolata is foglalkoztat annyira szenvedek.



2023. ápr. 14. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
18%
Sok itt véletlenül a pont 34 éves depressziós, aki még öngyilkosságra is gondol.
2023. ápr. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%
Gyere ozorára. Az egy hét garantált eufória, és boldogság.
2023. ápr. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Kapálj a kertben, nyírjál fűvet, fesd le a kaput... Soroljam még!? Azt nem lesz időd depressziózni
2023. ápr. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne hallgass ezekre a bunkó f”szokra.

A depresszió fő okai lehetnek azok, hogy keresed magadban a hibát, vagy hogy másokban keresed. De ezt már gondolom megbeszélted a szakemberrel.

Mivel keresed az okot, hogy miért vagy az, emiatt nem tudod elengedi, és emiatt van. Ha kicsit kimozdulsz és nem a depresszióra gondolsz, vagy az öngyilkosságra akkor pár percig jobb lesz. És ezt a pár percet kell felhasználnod minden rosszabbik pillanatodban, hogy erőt meríts belőle. Hogy észrevedd van értelme az életnek. Csiripelnek a madarak, hűvös szellő fúj a nyári melegben… ezek azok a pillanatok amik elfeledtetik veled, hogy valami nem okés. Amúgy pedig tényleg nincs semmi baj. Csak ne keress okot arra hogy baj van, mert ez visszaránt magával.

Vagy ez egy elvadult ötlet de THC. Hidd el segít a szorongáson, és nyugi nem okoz függőséget.

2023. jún. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!