Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszánsokról való...

Antidepresszánsokról való leszokásnak milyen mellékhatásai lehetnek? Mennyit és milyen időnként érdemes csökkenteni? Anafranil, Lamolep, Escitil, Kventiax és Ketilept (ez a kettő antipszichotikum). Megpróbáltam megfelezni az adagot. 3 napig bírtam.

Figyelt kérdés
Kényszerbeteg, skizó és depressziós vagyok. Nagyon sok gyógyszert szedek. Többször megpróbáltam csökkenteni az adagot, ami durva mellékhatásokkal járt. Kényszerroham, sok szorongás, elalvási nehézségek.

2023. ápr. 14. 20:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Miujság azóta kérdező?

Hogy vagy?

dec. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nekem elviselhetetlen félelmeim vannak, ha megpróbálom letenni a gyógyszereket, vagy azok közül akár egy fajtát is. És ezek a félelmek napról napra erősödnek. Nem tudom, hogyha bírnám mondjuk egy hónapig akkor jobb lenne-e.

Gyógyszerekkel meg átalszom a napokat, nem tudok dolgozni sem. A családom azt mondja hogy csak nem akarok dolgozni és ez kifogás. Fogalmam sincs, hogy ez hogy fog megoldódni.

jan. 24. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!