Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszió tüneteit mutatom?

Depresszió tüneteit mutatom?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 2-3 éve lejtésbe került az életem. Elvesztettem a munkámat, volt egy rossz párkapcsolatom, ahol kb. minden az én hibám volt, "beismerte" hogy hibázott dolgokban, de közbe még is rám hárította, hogy de te is. Nesze fogd meg jól a semmit... Rengeteget sírtam miatta, mindig én voltam a nem tudom hanyadik programja, végül szakítottam, tudom jól elég sokára, de reménykedtem hátha változik valami. Barátaim nem igazán vannak, inkább havernak nevezném őket. Mivel nem dolgozom mondhatni nem élek társasági életet. Nem szeretek eljárni boltba se, emberek közzé, önértékelési problémáim vannak. Egyedüli kontaktom a szüleim. Emiatt az egészségi állapotom is romlott, mintha agyban nem lennék otthon, néha olyan idegen a környezetem (otthonom). Van ami boldoggá tud tenni, de közbe meg a sírás kerülget (ahogy írom ezt akkor is).

Mit tudok tenni ellene? Ez depressziós jelei?

Úgy érzem ha vissza rázódnék a normál emberek életébe, lenne munkám pl sokban segítene, de egyszerűen nem vesznek fel sehova. Úgy érzem kilátástalan az életem. :(


2023. ápr. 15. 07:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ez nagyon sajnálatos, de muszáj lenne erőt venned magadon és változtattnodnkellene a szituációdon mihamarabb! Meg szeretnélek kérdezni, hogy hány éves vagy?
2023. ápr. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
31 éves
2023. ápr. 15. 08:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha gondolod nekem írhatsz.

Hasonló dolgokon mentem keresztül úgyhogy eltudom képzelni mit érzel.


26/L

2023. ápr. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mármint muszáj lenne kicsit kontaktolnod emberekkel mert innen még van lejjebb sajnos ha nem fogod meg ezt a problémát időben.
2023. ápr. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
Fiatal, életerôs ember vagy! Ha lenne munkàd, munden jòra fordulhatna!
2023. ápr. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!