Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Beteg fétisem van lányként,...

Beteg fétisem van lányként, ti elítélnétek emiatt? Ennek tudatában képesek lennétek szeretni egy lányt?

Figyelt kérdés

Nagyon szégyellem, utálom magam miatta. A pisilés és hányásról való FANTÁZIÁLÁS vált ki belőlem szexuális ingert, tehát az egyenesen taszít(!!!) hogy pl. A partnerem előtt egymással ilyeneket csináljunk, vagy hogy egymásra pisiljünk is társai, attól iszonyodom. CSAK és kizárólag maga a gondolat vonzz, hogy pl.: elképzelem, hogy nagyon kell pisilnem és bepisilek vagy ilyesmi. Ekkor van csak orgazmusom ha erre gondolok. De nem akarnám a szexbe behozni ezta dolgot, nem is vágyom rá, ez bőven elég nekem fantázia szintjén.

Egy teljesen átlagos, normális embernek tartanak, sok barátom van, viszonylag népszerű és szeretett személy vagyok, és egy elismert egyetemen tanulok. De mindig úgy érzem, hogyha tudnák rólam ezt a dolgot akkor mindenki elítélne és valójában senki sem szeret és rejtegetnem kell örökké ezt a dolgot. Páromnak sem merem mondani.

Kérlek ne bántsatok, csak őszintén írjátok le, hogy ez mennyire elítélendő és “elmenekülnétek-e” emiatt ha a barátaim/partnerem lennétek



2023. ápr. 15. 23:35
1 2
 1/11 anonim válasza:
95%
Gondolatban mindenki oda pisil tőlem ahova csak akar
2023. ápr. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Ne mond el senkinek hogy ez izgat, elég ha szex közben erre gondolsz élvezel egy jót és ennyi a partnered úgy sem tudja mire gondoltál közben.
2023. ápr. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Csak így örökre rettegek, hogy mi lenne ha ismerné ezt az “oldalam” akkor elmenekülne tőlem
2023. ápr. 15. 23:51
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

De ha nem mondod el sosem tudja meg kár ezen agyalni.

Úgy sem az fogja kérdezni mire gondoltál közben az fogja érdekelni, hogy elélveztél.Ennyi.

2023. ápr. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
91%
Nem kell az embereknek mindent tudnia. Mindenkinek vannak furcsa dolgai, titkai amik nem feltétlenül kell hogy a felszínre kerüljenek. Ki tudja lehet titokban a párod is attől retteg, hogy meg tudsz róla valami hasonlót és ott hagyod esetleg:D
2023. ápr. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

Én nem menekülnék el emiatt tőled.

Nekem is vannak perverzióim.


21/F

2023. ápr. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
Engem a pisis fantázia egyáltalán nem taszít, ettől még tudnék szeretni egy lányt. Még az se zavarna, ha beszélni szeretne róla. A hányás addig nem zavar, amíg magában tartja az ilyen jellegű fantáziáit.
2023. ápr. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%

Ezekszerint fogalmad sincs mi az, ami valóban a beteg fétis. Te még a közelében sem vagy. Olvasgass kicsit.


[link]


[link]

2023. ápr. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%
Ez nem is beteg fétis, főleg mivel csak fantázia szintjén létezik. Így igazán fétisnek is alig nevezhető. Nagyon egyszerű a helyzet, nem beszélsz róla senkinek. A te titkod marad. Nekem is van amit csak én tudok és még legközelebbi hozzátartozóknak, családtagoknak se mondok el. Te olyan szempontból előnyben vagy neked csak fantázia, de sajna ami nekem van az gyakorlatban is érdekelne :/
2023. ápr. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom hol élsz ha azt hiszed, hogy a férfiak nem szeretik azt, ha egy nő rájuk hugyozik.
2023. ápr. 20. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!