Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rivotril elvonási tünetek?

Rivotril elvonási tünetek?

Figyelt kérdés
mik azok?tudna írni valaki olyan aki próbálta elhagyni vagy sikerült is neki?nyílván a googleba is be tudom ütni de személyes véleményekre vagyok kíváncsi

#rivotril elvonás
2023. ápr. 18. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Remegés, általános rossz közérzet, ugráló vérnyomás és pulzus, szívdobogásérzet. 3 hétig tartott.
2023. ápr. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
21%
Sok nyers lédús termés facsart levek tea segít .
2023. ápr. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én egy nagyon durva kategóriában voltam,nem egy orvos általi napi 0.5,hanem egy önkényes,teljes drogozás szinten.Igaz orvos írta fel az elején,de eldurvult a dolog.

Érdekel így is?

2023. ápr. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
3as, engem érdekelne!
2023. ápr. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
3as!nagyjábol itt is ez a helyzet!írhatod
2023. ápr. 22. 21:18
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok.Kicsit késve,de írom...

Szóval 2006-2008-ban volt 2.5 évig szedtem.Egy sima kis nyugtatónak indult vállalkozói stressz miatt,sok munka,határidők stb idegeskedés.

Ha jól emlékszem,1 mg/nap adaggal indult,de hamar növekedett.Lazulást eredményezett,nem érdekelt semmi,némi agresszivitást is okozott,nem fizikait,inkább szókimondó,nagypofájúságot.Lényeg,hogy hamar csak a 2 mg-os játszott,napi 2,majd 3,5 és így tovább.Akkor még be lehetett szerezni több helyról is,annyi volt otthon,mint a zizi.

Az utolsó időszakban napi 12-14 db 2 mg-os ment le(nem elírás,igen24-28mg),de már nem hatott,és egyre nehezebb volt ennyit beszerezni,rá kellett jönnöm,hogy ez nem mehet tovább.

Testvérem segített,hozzá költöztem.Azonnali teljes leállás volt,kb 8-10 napig nem is volt nagy gond,majd elindultak az elvonási tünetek,ami 3-4 hónapig tartott és maga a pokol volt.

Teljes étvágytalanság,szinte csak egy két alma meg víz tartott életben.Nagyon erős pánik és rettegéses félelem,szó szerint nem mertem kimenni a lakásból.Egy kis szobában bámultam a TV-t.Aludni azért tudtam,de amúgy siralmas pokol volt.Remegtem,folyt rólam a víz,és nagyon féltem,e mellett volt egy olyan érzésem,hogy ez sosem fog elmúlni.

A rettegés és a félelem volt a legborzasztóbb.

Aztán 3 hónap után kezdett foltokban felcsillanni egy kis remény,utána hétről hétre jobb lett.De a teljes kitisztulás 4-5 hónap volt.

A fogyasztás középidőszakában volt olyan,hogy mentem motorral,félreáltam 3-4 db 2mg-os be egy kis ásványvízzel,és irány tovább.Csak egy kis Simson moci volt,de azért nem semmi.

És az a vicc,hogy jó ember vagyok,ennek ellenére így rá lehet kattanni.Talán túl lelkis vagyok/voltam,ezért kellett valami.

Ennyi.

2023. ápr. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!