Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A dokim át váltott Rivotril...

A dokim át váltott Rivotril ról Xanax ra mert már nincs a patikában rivotril mire számítsak?

Figyelt kérdés
Lesz e megvonási tünetem a Rivotril tól, 4 évig szedtem 3x 1mg ot.

2023. ápr. 25. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát...tapasztalom, hogy a Frontin gyengébb.
2023. ápr. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehetnek tünetek, mivel a Rivotril erősebb, hosszabb a felezési ideje, és még a hatóanyaga is más. Kicsit olyan ez, mint amikor az alkoholista borról sörre szokik át. Mindkettő alkohol, mégis más a hatásuk, erejük, ízük, lebomlásuk, stb.
2023. ápr. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Pont ezt mutatta doktorur egy papíron hogy a kettő majdnem ugyanaz
2023. ápr. 25. 16:52
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezt nem értem, két barátnőm is azt mondta, hogy lehet kapni rivo-t megint.


Nekem egy amerikai pszichiáter azt mondta, hogy a rivotril és a xanax ugyanolyan erősek, csak a rivotrilnak szélesebb hatásmechanizmusa van, mint a xanaxnak.


Egyébként tényleg nagyon nem ugyanaz a kettő. Nekem a rivo semmit nem csinált (szedtem vagy fél évig), a xanax meg jó. És van, akinek abszolút pont fordítva.

2023. ápr. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hogy lehet két különböző hatóanyag majdnem ugyanaz? Csak meg akart nyugtatni.
2023. ápr. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Itt vidéken lehet kapni rivot, egész évre kiirattattam. Dokim nm erőltetett ra xanaxra. Szerintem ha vmi bevált hülyeség változtatni rajta,én dokim megértette hogy nm akarok xanaxot, nm erőltetette a váltást.
2023. ápr. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A Xanax gyengébb mint a Rivotril? Holnap reggel tol xanax ot szedem be lesznek megvonasi tüneteim? Vagy elég annyi hogy át váltottam? Mégiscsak 4 évig szedtem.
2023. ápr. 25. 21:05
 8/8 A kérdező kommentje:
Na megvan a Rivotril "Clonazepam TARCHOMIN" néven ez a helyettesítője
2023. ápr. 26. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!