Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van lehetőségem "boldog"...

Van lehetőségem "boldog" életre? 18F

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim, nincsenek családtagjaim. Magányos vagyok, szeretethiányos. A suliban életem borzalmas, most fogok érettségizni. Úgy érzem senki nem szeret, aki igen, azokban érzem a támogató gesztusokat de nem barátok.

Anyukám pszichés beteg, apukám azt se tudom hol van. Testvéreim azt se tudják hogy élek, csak néha látom, annyi nincs bennük hogy segítsenek. Sokszor el sírom magam, ha erre gondolok, hogy nincs senkim és semmim, és nem is lesz szerintem.

Ha suliba pl szülők szerveznek valamit és erről van szó (tanárok megajándékozása) akkor mindig sírhatnékom van mert nekem az se jutott normális.



2023. ápr. 26. 07:59
A kérdező szavazást indított:
Nem nagyon van
Előbb utóbb az leszek
28 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor lesz, ha teszel érte. Keress fel egy pszichológust, ha van rá lehetőséged.
2023. ápr. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pszichológus semmiben sem segít. Teszek, 0-24be tanulok az érettségire
2023. ápr. 26. 08:36
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Előbb-utóbb belendül az életed nyugi, elkezdesz dolgozni, lesznek ismerőseid onnan, beszélgetni fogtok nap mint nap, és majd szépen lassan minden helyre fog állni, neked más miatt nem kell aggódni, ők se aggódnak érted.


Gondolj mindig a jövőre, ne hátra felé tekints, mert azon már változtatni nem lehet. Lényeg, hogy próbálj élni, ismerkedni.


Erre, meg az iskola vagy a munka a legjobb választás.

2023. ápr. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jól teszed, hogy ennyit tanulsz, sok sikert az érettségihez! Már nincs sok és túl leszel rajta.


Van esélyed a boldog életre, ha te is akarod.


Ha túl leszel az érettségin és lesz egy kis időd, akkor menj el pszichológushoz, mert ő tud segíteni. Vagy az iskola pszichológushoz, vagy a családsegítőbe menj el és ott vedd igénybe, mert ezek ingyenesek.


A legjobbakat kívánom és sok sikert!

2023. ápr. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2023. ápr. 26. 15:27
 6/7 anonim ***** válasza:
5%
„A Boldogság Átmeneti Csak”
2023. ápr. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
93%

Előre!

Az élet gyárilag szar.

Magadnak csinálhatsz belőle jót.


Miközben javítod rájössz, hogy egész szórakoztató azt kalapálni egyébként. :)

2023. ápr. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!