Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Annak lehet bármi káros...

Annak lehet bármi káros hatása az agyra, ha valaki alkalmanként szed csak be rivotrilt?

Figyelt kérdés
“Összezavarhatja” az agyat? Hogy olyan havi 3x valaki bevesz egy 0.5mg-osat? Vagy túlgondolom?
2023. ápr. 28. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Nem hinném.
2023. ápr. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20%
Jót nem tesz, az bizonyos . Ha felírták, akkor nem így kell szedni, ha meg nem írta fel doki, akkor nem való bekapkodni.
2023. ápr. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%
Semmi bajod nem lesz tőle.Nekem is van itthon és ugyanúgy vagyok vele,mint te.Nekem 100db-os 2 mg-os van,eltöröm 4 felé és néha ha stresszes napom van,beveszek egy negyedet.kb 2 éve van meg,de még van benne egy csomó,lehet lassan le is jár.
2023. ápr. 29. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nekem is felírták, én csak akkor veszem be, ha nem tudok elaludni a stressztől, vagy bármitől és tudom, hogy másnap teljesítenem kell…

Egy év alatt fogyott eddig el egy 50db os … és sose vettem még be 0.5mg-nál többet…

2023. ápr. 29. 09:19
 5/5 anonim ***** válasza:
45%

3 vagyok

Nem kell túl reagálni a sok okoskodó ellenére.

Semmi gáz.

2023. ápr. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!