Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem akarok élni, mert összeves...

Nem akarok élni, mert összevesztem azzal a lánnyal, akiről azt hittem ő lehet az igazi, öngyilkosságon gondolkozom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem írom le miért vesztem vele össze, röviden annyi hogy megmondtam neki valamit egy haverjáról hogy vigyázzon vele mert a háta mögött elhordja mindennek, persze én lettem a rossz. Tegnap bevettem 80 db 0,5ös Frontint. Meg rá is piáltam. Nem tudom biztosan hogy mennyit vettem be, azt hittem elhagytam az üveget a városba valahol, az előbb találtam meg az ágy alatt amikor felmostam. Teljesen üres volt. Az is lehet hogy kiöntöttem a wcbe, de ahogy magamat ismerem megettem. Szeptemberbe már próbálkoztam egy ilyennel, akkor 30 db 0,25öst ettem meg és ittam rá, akkor biztos hogy megettem, nem úgy mint most. Meg is akartam halni, mert akkor is összeveszett velem. Attól félek hogy egyszer meg is fogom tényleg tenni hogy megölöm magam. Amúgy egészséges vagyok, már amennyire tudom, és jó életem van, de nélküle értelmetlennek érzem, pedig együtt se voltunk hivatalosan sosem. Mit tegyek ilyen esetben? Már 2 lelki segély telefonszámot is hívtam, kedvesek voltak de nem lett sokkal jobb.

31 éves vagyok amúgy, tehát nem egy kis 13 éves akinek összedőlt a világ mert nem akar vele Gizike összejönni.


2023. márc. 27. 19:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"Gombhely kell, s ha az leszakad,

egy helyére száz is akad..."

2023. márc. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
31 évesen még elmúlik.
2023. márc. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen ember sem ér annyit hogy miatta meghalj.Másrészt,ha mégis megteszed,elolvassuk az újságban,másnapra elfelejtjük.Hajrá.
2023. márc. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Felesleges kérdés ismét.
2023. márc. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne halj meg gyere dolgozni beteg gyerekekhez, akkor megtanulod értékelni amid van, na meg azt fogod érezni hogy fontos vagy.
2023. márc. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%

Orvosodhoz menj! Bizonyára ad beutalót szakemberhez. Számíts azzal, hogy 4-5 látogatás nem hoz csodákat számodra, de tarts ki és látogasd meg őt még sokszor.

Kell, hogy jól belelásson a lelkivilágodba, tehát az első néhány alkalommal csak kérdezni fog. Te pedig ŐSZINTÉN., a lehető legaprólékosabban adj neki válaszokat. Nem kell privát pszichológushoz menni (drága). TB-s szakember is lehet jó szakember.

Az öngyilkosságot verd ki a fejedből! Nem is nagyon ismerted a lányt és miatta akarsz öngyilkos lenni?? Na, neee!

2023. márc. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát 2 éve tartott köztünk ez a semmi, úgyhogy azidő alatt elég jól megismertem, de ma is azt vágta a fejemhez hogy nem akar tőlem semmit és többé nem akar látni sem.
2023. márc. 27. 20:09
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
Még pár ilyen próbàlkozás, és májátültetésre lesz szükséged. Aztán lesz pár hónapod átgondolni, hogy tényleg meg akarsz-e halni. Aztán meghalsz.
2023. márc. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%
Miért nem kérdezted meg a lányt, hogy mi az oka a szakításnak? Ha pedig megkérdezted, akkor gondolkozz el afölött, hogy igaza-e van neki és a jövő időkre vond le a következtetést.
2023. márc. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem szakított, együtt se voltunk, csak szinte mindig együtt csináltunk mindent az elmúlt lassan 2 évben.
2023. márc. 27. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!