Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kérlek, valakivel tudnék...

Kérlek, valakivel tudnék beszélni?

Figyelt kérdés

Nagyon magányosnak érzem magam. Nincsenek barátaim, párom, családom sem. Anyámmal most vesztem össze, mert a nap 24 órájában frusztrált vagyok, és minden irritál. Ilyenkor pedig mint a vulkán, kitörök magamból, sikítozok, csapkodok, őrjöngök. Mindig ordibálják, hogy idióta vagyok, és hogy menjek pszichológushoz, de nincsen rá pénzem. Szerintem, ha látja, hogy nincs rendben a gyerek, akkor neki kéne elvinnie. Dehát ő biztos nem fog. Folyamatosan én vagyok a hibás, és egy rossz nap után, még itthon is ezt hallgatni nagyon megvisel. Amúgy is ilyen törékeny hülye vagyok. Soha nem mondja senki, hogy szeret, nem is érzem. Vagy, hogy fontos vagyok. Szerintem nem vagyok az senkinek. Lassan minden nap eszembe jut, hogy már megint egyedül vagyok. Semmi értelme az életemnek, megölni magam meg gyáva vagyok. Ahhoz még nem vagyok eléggé elkeseredve. Csak pár jó szóra lenne szükségem, mert megőrülök a gondolataimtól.

17L


2023. máj. 5. 20:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Irj ha beszélgetnél.
2023. máj. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül, ugyanígy vagyok, és senki nem ért meg csak alátesz az embernek még. Tudom hogy ez nehéz, de hidd el lesz jobb, lesz még sok új közösség ahova bekerülsz, ahol találsz olyat mint te akivel megértitek egymást, csak nyitottnak kell lenni, keresni egy jó hobbit amiben sikert érsz el, amit szívesen csinálsz, legyen az bármi. Én pl vezetek, mert az autó nem szól be nem bánt és csak "Ő" ért meg, bármit elmondhatok neki. Egyedül megyek kirándulni stb és közben jó élmények érnek, mert egyrészt megtanultam legjobb barátjának lenni saját magamnak, másrészt közben jöhetnek új jó emberek, és jöttek is amikor nyitottan álltam hozzá és vannak boldog periódusok hidd el ! Nem vagy egyedül, a magány pedig nem azonos az egyedülléttel, hiszen társaságban is lehet valaki magányos, és egyedül is tök jól el lehet lenni. Ne add fel, és merjed szeretni magadat!
2023. máj. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Tavaly voltam iskolapszichológusnál, evészavarral, akkoriban bulimiás voltam. Azt mondta, hogy mivel nincsen testkép zavarom, ezért ez csak ilyen ,,ál-bulímia". Azóta inkább nem mentem oda.
2023. máj. 5. 20:48
 4/14 anonim ***** válasza:
Írj rám.
2023. máj. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Csak nehéz úgy szeretni magam, hogyha a külvilág azt mutatja felém, hogy egyáltalán nem vagyok szerethető.

Anyámmal meg rengetegszer átbeszéltük már, hogy nekem fontos lenne, ha legalább napi 1x megölelne, vagy valami. Most is itt vagyok egyedül a szobában. Ez a nyamvadt kiskutyus az egyetlen élőlény, aki szokta melengetni a szívem, de sajnos nem elég.

2023. máj. 5. 20:56
 6/14 A kérdező kommentje:

Miért tűnt el az első válasz?

Aludni se tudok addig, amíg ki nem békülök anyával. Én nagyon ragaszkodnék hozzá, ő viszont szerintem egyáltalán nem. Egy szobában lakunk, mert nem elég nagy a lakás, és folyton itt van, most viszont átment a bátyám szobájába. Azon gondolkoztam, mi lenne beszednék egy marék fájdalomcsillapítót.. És meghalnék.. Nem hinném, hogy érdekelné. De akkor minek szült meg? Miért kellettem én erre a világra? Főleg, hogy idős is már.

2023. máj. 5. 21:12
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Uhh, 17L. Vagy kamukérdés, vagy ennyire naiv vagy, mindenesetre lesz privátod bőven. :D
2023. máj. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Miért lenne kamu? Miért bagatellizálják el mások érzéseit? Én ugyanígy érzek, én is anyával kapcsolatban sőt ő meg is mondta hogy mivel problémás vagyok ezért jobban elvan tesómmal közelebb áll hozzá és ezek igenis bántó dolgok tudnak lenni ( a probléma alatt betegeskedést ért hogy mindig kórházba vittek gyerekként stb de most erről ki tehet milyen géneket örököl meg minden nem?) Akkor azt miért nem szeretik úgy mint akivel nincs "baj"? Megértelek kérdező, de az életed azért ne dobd el, beszélgetek veled szívesen, támogassuk egymást!
2023. máj. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Ma már jobban vagyok egy kicsit, kibékültem anyával, elmondtam neki, mi bajom. Viszont a problémám ugyanúgy fennáll. Továbbra sincs senkim. Hogyan tudnék barátokat szerezni? Vagy egy fiút? Családot ugye nem nagyon lehet. Pedig szerintem ugyanúgy megérdemelném, hogy kijárjunk a nagymamához vasàrnapi ebédre, vagy hogy meghallgassam 20x a papa hülye sztoriait.

Na mindegy, nem akarom magamat sajnálni, csak gyakran eszembe jut ez, hogy nagyon magányosnak érzem magam.

2023. máj. 6. 08:31
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha van kedved írj, szívesen beszélgetek veled bármilyen hátsó szándék nélkül. 30F
2023. máj. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!