Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt pszichológus, esetleg...

Van itt pszichológus, esetleg pszichiáter? Tudnék valakivel beszélni? Nagyon kétségbeesett vagyok.

Figyelt kérdés
Nagyon-nagyon hálás lennék, ha írna szakképzett pszichológus, vagy még jobb lenne, ha pszichiáter, útbaigazításra lenne szükségem és pár tanácsadó mondatra. Nagyon köszönöm, ha szán rám valaki az idejéből!

2021. ápr. 13. 15:19
 1/10 anonim ***** válasza:
15%
Nem kell feltétlenül pszichológus... Más is segíthet neked lelki gondokban!
2021. ápr. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de ez nem volt túl hasznos. Nem véletlenül írtam ki a kérdést. Nem olyan jellegű problémám van, amit egy kis sportolás vagy baráti beszélgetés megoldana.
2021. ápr. 13. 15:33
 3/10 anonim ***** válasza:
54%

Hát figyelj, keress fel egyet élőben, úgy sokkal működőképesebb, akár háziorvos tud ebben segítséget nyújtani.

Jelenleg egészségügyi suliba járok (ha covid alatt elvégzem..), emellett szinte serdülő koromtól érdekelnek az ilyen témák, az egy bökkenő ott van hogy sem vagyok sem pszichiáter, sem pszichológus (még), hogy az élet mit hoz azt nem tudom, ha gondolod írj, segítek a tudásomnak megfelelően.

Igazából ha van jó barátod az is segíthet, vagy rokon, bárki aki normális, külső szemmel könnyebb.

2021. ápr. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
És gondolod hogy egy valamire való szakember itt lebzsel?
2021. ápr. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem nem véletlen, hogy van külön pszichiátria, illetve magánrendelésre is mehetsz. Jelentkezz a pénztárcád függvényében a közegészségügyben vagy magánúton pszichiáterhez/pszichológushoz.

Nem hiszem, hogy lenne olyan pszichológus, aki a szabadidejében dolgozzon önkéntesen jó indulatból.

Ha tényleg hasznos válaszokat szretnél, én a helyedben inkább azt kérdezném, hogy x körzetben hol találok megbízható pszichiátert/pszichológust ahová tudnék meni, van e akinél valamelyik olvasó járt már és jó tapasztalatokat szerzett.

2021. ápr. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
15%

Online találsz, de biztos fizetni kell neki.

Bárcsak valaki segítene neked! Ha mégsem, tegyél egy próbát, öntsd ki a szíved Istennek, imában tárd ki a szíved, mondj el mindent. Tudok küldeni neked imáról cikket, hogyan teheted meg?

2021. ápr. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Persze, Doktor Csernus és egyéb sztárszakemberek pont itt gyakorin ingyen és bérmentve segítenek minden jöttmentnek...

Vannak bajok...

2021. ápr. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Imádom, hogy ennyire "kedves" emberek vannak... :D A normális válaszokat köszönöm szépen! Nyilván nem arra gondoltam, hogy egy olyannal fogok itt órákat beszélgetni, aki amúgy 10 000 Ft-tokat kér el 1 óráért. Csupán felmerült bennem, hogy esetleg egy végzett pszichológus (a pszichiáterre nyilván kisebb az esély, tudom) hallgató használja ezt az oldalt és idetéved a kérdésemhez és tudnék vele pár szót váltani.
2021. ápr. 14. 09:34
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahogyan korábban írtam, ha jól tudom közegészségügyben is vannak pszichológusok/pszichiáterek, amely elméletielg egy forintodba sem kerül ha van TB-d. (A valóságban gondolom itt is illik valamennyi borravalót adni, ahogy minden hasonló esetben.)
2021. ápr. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
9. Ez az illik adni veszélyes, mert már azt is büntetik aki adja, nem csak aki elfogadja.
2021. ápr. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!