Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kérlek, valakivel tudnék...

Kérlek, valakivel tudnék beszélni?

Figyelt kérdés

Nagyon magányosnak érzem magam. Nincsenek barátaim, párom, családom sem. Anyámmal most vesztem össze, mert a nap 24 órájában frusztrált vagyok, és minden irritál. Ilyenkor pedig mint a vulkán, kitörök magamból, sikítozok, csapkodok, őrjöngök. Mindig ordibálják, hogy idióta vagyok, és hogy menjek pszichológushoz, de nincsen rá pénzem. Szerintem, ha látja, hogy nincs rendben a gyerek, akkor neki kéne elvinnie. Dehát ő biztos nem fog. Folyamatosan én vagyok a hibás, és egy rossz nap után, még itthon is ezt hallgatni nagyon megvisel. Amúgy is ilyen törékeny hülye vagyok. Soha nem mondja senki, hogy szeret, nem is érzem. Vagy, hogy fontos vagyok. Szerintem nem vagyok az senkinek. Lassan minden nap eszembe jut, hogy már megint egyedül vagyok. Semmi értelme az életemnek, megölni magam meg gyáva vagyok. Ahhoz még nem vagyok eléggé elkeseredve. Csak pár jó szóra lenne szükségem, mert megőrülök a gondolataimtól.

17L


2023. máj. 5. 20:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A 7es hulye ha azt gondolja hogy ez kamu.


Ezek a dolgok az eletedben kérdező elő elő fognak még jonni mert:

Kontroll alatt elsz, folyton meg kell felelj, kilátástalan helyzetbe vagy.


Nem megoldás:

Meghalni , mert a hálál után van élet, lehet az is hogy mennyország vagy lehet ki sem irom hogy mi..

De lehet, es akkor mit oldottal meg? Csak rosszabb


Menj szembe a problemaval, ne légy gyáva.

Légy erős!

Old meg őket.

Jaj mivan ha nem sikerül?

Na és?

Nem minden kell egyből sikerüljön , a lenyeg te hogy gondolkozol magadról.


Mondjuk a te esetedben ajánlanám es hatalmasat sehitene ha nyári munkáznál.

6orara szezoni munkára felvennének 17evesen, mert ahogy olvasom.. elég szegényesen eltek.

2023. máj. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Azért sajnálom, hogy vissza sem írtál. :/

27/F

2023. máj. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem se írt, ha ez vigasztal. 😂
2023. máj. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok, mivel csak a kérdés miatt csináltam a fiókot, így még le volt korlátozva, hogy hány üzenetet írhatok.

Voltam nyári munkázni, és ez egy kiváló ötlet egyébként. Viszont ott is ugyan az volt a helyzet, mint mindenhol máshol. Úgy ha muszáj, beszélgetnek velem az emberek, de nem tud kialakulni hosszabb barátság. Suliban ugyan ez. Elvagyunk, mert össze vagyunk zárva, és szerintem ott bírnak is engem, de sehova nem hív senki, én meg nem vagyok annyira bátor, hogy belepofátlankodjak mások baráti körébe hivatlanul. Járok edzésre is, ott is ez van. Elvagyunk meg minden, de amint kilépek a teremből, egyik felől se hallok. Biztosan velem van a baj, csak nem tudom mi. Kedves vagyok mindenkivel, jó a humorom, csúnya sem vagyok, és tudom azt mutatni, hogy tele vagyok önbizalommal. Valami mégis taszító bennem ahogy észrevettem.

2023. máj. 8. 07:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!