Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lehet tenni a halálvágy...

Mit lehet tenni a halálvágy ellen ha a gyógyszer sem segít?

Figyelt kérdés

Szedek gyógyszert és még mindig azt érzem, hogy meg akarok halni. Megpróbálni még nem mertem de nem nagyon van örömem az életben, nem látom az értelmét se. Tudom, hogy nem leszek gazdag, sikeres, nem lesz családom, mert zárkózott vagyok és nem bízok az emberekben.

Emiatt örökké le fognak nézni és ez fáj, mert szerettem volna én is megtapasztalni ezeket a dolgokat. Bár van sok nálam rosszabb helyzetben lévő ember ez se vígasztal, inkább a világ igazságtalanságaira emlékeztet.

Nem tudom már pozitívan látni a világot, mindenről csak a rossz jut eszembe. Nem tudom mi legyen.



2023. máj. 6. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
12%
2023. máj. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%
Nekem kb. 9 évig voltak ilyen gondolataim, leginkább az tartott vissza, hogy arra sem volt enerhiám, hogy előtte elrendezzem a dolgaim, és úgy csináljam, hogy biztosan ne sikerüljön félre. Aztán más miatt gondoltam, kipróbálom a gluténmentes étrendet, végül a low carb paleónál kötöttem ki, az öngyilkos kedvet meg mintha a szél fújta volna el hetek alatt, és még az emberekkel is lazább, barátkozósabb lettem, ezt elég sokan szóvá is tették. Milyen gyógyszert szedsz? Nekem az étrendváltás mellett segített még a Remotiv, ami orbáncfű-kivonat, ez sem mindenkinek hatásos, de legalább a mellékhatásai is elhanyagolhatóak, ha vannak eyáltalán, csak mivel nincs rajta TB-támogatás, nyilván nem olyan népszerű.
2023. máj. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én sosem értettem azt, hogy rengetegen vagyunk így, mármint ebben a helyzetben, de valahogy még egymást sem találjuk meg hiába vágyunk szeretetre, furcsa egy világ.
2023. máj. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40%
Terápia. Más gyógyszerek.
2023. máj. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
60%
Gyere, sörözzünk egyet az utcán. A humor az ellenszere mindennek
2023. máj. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
85%
A Benelux államokban, illetve Spanyolországban van lehetőséged aktív eutanáziára. Nem akarlak bíztatni, csak vannak olyan helyek a világon, ahol normális körülmények között eldöntheted(tehát nem lövöd magad fejbe, nem akasztod fel magad stb...), hogy nem akarsz tovább élni.
2023. máj. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!