Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van valaki így munka közben...

Van valaki így munka közben társaságban ? Ez mitől lehet ?

Figyelt kérdés
Mindig azt képzelem be,hogy engem néznek és,hogy elrontok valamit. Meg ,hogy rajtam röhögnek. Zavarba vagyok és csak hallgatok. Masok meg beszélgetnek. Nem merem kimondani amit gondolok.depresszios vagyok ez miatt és szorongok. Már munka előtt gyomoridegem van.Félek,hogy nem tudom megcsinálni amit mondanak és ez miatt kibeszélnek a hátam mögött,megítéléstől is félek.Nagyon régóta tart már ez a dolog és szenvedek tőle minden nap.Nem tudok természetesen viselkedni.önmagam lenni. Nincs kedvem semmihez.így telnek a napjaim ,de muszáj dolgoznom csak nem tudom meddig bírom így. Ezt az állapotot vajon a munkatársaim is látják ? Vagy nem törődnek velem ? 40 éves vagyok. 20 éves koromtol ez van minden munkahelyen. Mi lehet ez ?
2023. máj. 10. 06:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Szociális szorongás.
2023. máj. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, szociális fóbia, generalizált szorongásig. Én is ezzel küzdök.
2023. máj. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2es. Te tudsz dolgozni ezzel ?
2023. máj. 11. 04:15
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy jó pszichológus segíteni fog ezen a problémán.

Itt gyakorin ilyen jellegü gondokra ne keres megoldást mert összeolvashatsz olyan sületlenségeket, ami még ronthat is a helyzeten.

Fordulj olyan emberhez, aki ténylegesen erre tette fel az életét, ez pedig a pszichológus.

2023. máj. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2-es válaszoló vagyok.


Nagyon nehezen megy a munka és a mindennapok ezzel. Szakember segítségét javaslom én is, mert ebből egyedül, önerővel nem lehet kimászni. Én is próbáltam, de rá kellett jönnöm, hogy ez egy olyan dolog, amin magunktól nem tudunk változtatni.


Olyan berögzött dolog ez az elménkben, amit csak szaksegítséggel lehet megoldani, ide kevés önmagában az akarat.


Merj lépni és segítséget kérni. Tudom, nehéz lesz megbirkózni vele. De ebben megmaradni segítség nélkül sem könnyebb, sőt. Tenni kell magunkért, mert sokszor magától ezek a dolgok nem oldódnak meg.

2023. máj. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ezt érzem én is,hogy hiába próbálom azt,hogy legyőzzem,hogy például bebeszélem magamnak,hogy na most melóba önmagam leszek és nem fogok zavarba lenni,de amikor beszélgetésre kerül a sor én csak szótlanul vagyok nehogy hülyeséget mondjak vagy elìtéljenek. Sajna igen ezt nem lehet legyőzni akaraterővel.
2023. máj. 12. 05:26
 7/7 anonim ***** válasza:

6

Viccelődj sokat, MINDENKI mond hülyeségeket, így te is fogsz, ezzel megkell békélni, ha én hülyeséget mondok, akkor együt nevetek a többiekkel, már ha egyáltalán feltünt nekik, ha nem, akkor is nevetek. :)

Mindenhez álj úgy, mintha minden mindegy lenne.

Hülyékké a világ, ezt soha ne felejtsd el. :D

2023. máj. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!