Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Amfetamin/kokain függőséget...

Amfetamin/kokain függőséget hogyan kezelik?

Figyelt kérdés
Van valami helyettesítő szer mint pl a heroinnál?

2023. máj. 10. 09:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
74%
Elverlek én ha akarod😃
2023. máj. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Jó de előtte még nyomok egy utolsót
2023. máj. 13. 21:16
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
De az előttem kell h rögtön rossz élménnyé tegyem, ne legyen ideje hatni 😃
2023. máj. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
De ha el akarod valóban hagyni, sokan dicsérik Komlón a bentlakásost. Ott nem dijjazzák a helyettesítőket, hanem magát a függőséget kezelik figyelem elvonással. De ki kell tartanod, be kell tartanod a szabályokat. Azt hiszem 1 éves. Ha teheted, egy próbát megér, s nem kell h elverjelek 😁
2023. máj. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Nemtudom mennyi idős vagy, s milyen nemű, milyen élettel, de kérlek ha nagyon szeretnéd, egy próbát megér. Ne rontsd el az életed, ne a drog irányítson, annyi szép dolog van amit megélhetsz, magad irányíthatod, kipróbálhatsz. Vannak adrenalin sportok is amik hasonló hatást adnak, mint a drog. Előzőek voltam...
2023. máj. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Komló nem opció, nő vagyok. Egyébként voltam már 2x rehabon, nem sok sikerrel.
2023. máj. 14. 06:23
 17/21 anonim ***** válasza:
87%

voltam hasonló cipőben, de 2,5 éve már semmi.

nekem az vált be, hogy megszakítottam minden kapcsolatot a narkós ismerősökkel és a dealerekkel. E nélkül esélytelen lett volna a felépülésre koncentrálni.

A sóvárgás nem múlik el teljesen, de idővel enyhül és kezelhető.

(Egyébként én nem voltam rehabon, igazából az adott erőt, hogy nehogy be kelljen menjek. )

kitartás

2023. máj. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
2,5 év rehab nélkül? Az szép. Nekem 2,5 hónap se megy.
2023. máj. 15. 07:59
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Csodaszer nincs. Ismerőseim azért füveznek, mert az csökkenti a mentális elvonási tüneteket, de arra mégdurvábban rá vannak kattanva. Önmagában elvileg nem okozna függőséget, de ha azzal kezeled a rossz mentális állapotod, akkor anélkül se fogsz utána tudni élni. Bár vaszleg még mindíg jobb mint a szintetikusak, de az meg demotivál és nem lesz túl sok kedved semmihez vaszleg, de kinek mi...

Én lefoglalom magam munkával, kólára nem voltam rákattanva soha, spuri sajnos játszik. 3-4 hónap tisztaság után is azon kattogok hogy dejó lenne feltolni egy utcát.

nov. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

19. sajnos 3 év után is megmarad ez a sóvárgás... tapasztalat

ezzel együtt kapsz egy új életet, kitartás

nov. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!